Codename: Annika

• Švédsko Codename: Annika (viac)
Fínsko / Švédsko, 2023, 4 h 35 min (Minutáž: 40–53 min)

Kamera:

Sari Aaltonen

Hudba:

Panu Aaltio

Sannah Nedergård, Helena Bergström, Eva Melander, Ardalan Esmaili, Pekka Strang, Clarisse Lhoni-Botte, Erkki Busnov, Kajsa Ernst, David Fukamachi Regnfors (viac)

Finská detektivka Emma Haka se v utajení pod přezdívkou Annika Stormareová vrhá po hlavě do zkorumpované stockholmské výtvarné scény. (SkyShowtime)

Midu

Mistrovské dílo, jinak nemohu hodnotit! Viděl jsem včech 6 dílů najednou, nešlo od toho "odejít"! Výborný scénář i příběh, skvělí herci a nečekané vyústění na konci! Kdo to viděl celé, nemůže hodnotit jinak. Tenhle seriál mě rozhodně bavil. Doufám, že tvůrci budou pokračovat ...! ()

lakiboy

Určite podhodnotené. (56% v čase písania recenzie) Seriál by som bol schopný zhltnúť aj za jeden večer. Vie to byť napínavé, krimi príbeh nie je prekombinovaný, hoci v závere to trochu okrešú  len na jednu kľúčovú vec. Hlavná postava si so sebou nesie svojich démonov z minulosti, a severská atmosféra je cítiť, aj keď tentokrát je to bez snehu. ()

bearmeedek

Podhodnoceno! Agentka začátečník, poprvé v terénu. Svůj úkol bere tak zodpovědně, že v rámci své role nabídne třeba i sebe. Průběžně ji svírá trauma z mládí i následný rozchod s blbem, pro kterého je svět jenom prdel k pobavení. Tady byl u mě jediný malý zádrhel. Nechtělo se mi věřit, že by po něm stále toužila. Jinak se mi tempo i atmosféra líbily. ()