Keiken zumi na kimi to, keiken zero na ore ga, ocukiai suru hanaši.

• Japonsko Keiken Zumi na Kimi to, Keiken Zero na Ore ga, Otsukiai Suru Hanashi. (viac)

Rjúto Kašima je zasmušilý introvert, který se ve škole zamiloval do populární dívky Runy Širakawy. Po prohrané sázce se spolužáky se Runě přizná ke svým citům. Šokovaná a tajně stejně nezkušená jako Rjúto, Runa souhlasí, že s ním bude randit. Mezi dvěma lidmi, kteří jsou si stejně podobní jako rozdílní, se začíná rozvíjet vztah. Rozkvete jejich mladá láska? To ukáže čas! (mikki089)

Jeoffrey

Za mě asi jen lehce nadprůměrná romantika o tom, kterak se vcelku snesitelný beta-kun dá dohromady, i když ne moc plánovaně, s docela fajnovou dívčinou, která už má sice něco za sebou, ale ještě musí přijít na to, že sex bez lásky jsou jenom trapné pohyby. Co se té romantiky a dramatičnosti týká, nejde to tu nijak extra do hloubky, spousta problémů vzniká z nedorozumění a nedostatečné komunikace, někdy i normální mladické hlouposti, a proto je pak také většina docela rychle a poměrně bezbolestně rozseknutá, zkrátka žádné větší vleklé drama se tu nekoná, dokonce i ten chvilkový romantický trojúhelník je rozseknutý hodně snadno. Nic mě tu nijak extra nepřekvapilo, nic mě tu nijak víc nenadchlo, ale ani neurazilo, většina postav byla buď sympatická, nebo minimálně snesitelná, pro mě zkrátka 5,5/10. ()

Updated_Cake

Já si v tomhle libuji: romcomy a obecně drama/romantické příběhy jsou u anime vážně něco speciálního, když se tedy autoři trefí. Když bych to měl shrnout se vším, co jsem doposud viděl v rámci romantiky u anime, tak tohle je podprůměr. Příběh se staví prakticky na středoškolských stereotypech, které zkouší každý 2. příběh, jenže tenhle k tomu nic moc navíc nepřidává. A jak příběh postupuje dál, tak si pozornější divák může všimnout, že postavy nemají nic moc jako character development ale spíše se točí v jakémsi kruhu. Některé postavy vlastně nejsou absolutně důležité ani pro vyústění příběhu a troufal bych si říct, že ani pro jeho průběh. Co mě ale pochopitelně asi nejvíce štve u podobného typu anime - je to brutálně odtržené od reality. Tyhle příběhy mají ve zvyku většinou někde něco nedotáhnout nebo naopak někde něco přehnat, ale tohle je vážně brutálně odtržené od reality v mnoha aspektech. Člověk může u podobného typu anime většinou mít takové ty až na kraji pocity divnosti, protože některé scénky jsou na hraně, ale má z nich většinou na konci dobrý pocit a dobrou zábavu, která dává smysl. To se tady někdy v půlce anime láme a anime je divnější a divnější až je toho možná i škoda. A jelikož většina anime působila spíše průměrně (něco pobavilo, něco ne) a ke konci se to vážně dost zhoršovalo, vyšší hodnocení tomu dát nemůžu. Prakticky bych tím tak trochu znehodnotil ty ostatní kousky, které mají domyšlené detaily, jsou více realistické a více zajímavé. ()