Doroka využije své schopnosti a pokusí se ukončit krveprolití na Lunamilii. Když se bitva chýlí ke konci, ukáže se, kdo skutečně ovládá království Redie. (mikki089)

Akira777

Je to pořád břečka, ale aspoň to má nejlepší postavu a to je hlavní záporačka, která mimochodem byla i autorova předchozí protagonistka v jiné manze. Bohužel pořád platí totéž co před tím, autor se snaží šokovat přemírou brutality, zezačátku to mohlo být dobré, ale všeho moc škodí. ()

gumbo

V půlce (první) série si dovolím malé hodnocení. To co se ze začátku jevilo jako nadprůměrná cesta za pomstou v originálním světě během pár dílu kleslo do podprůměrné krvavé lázně bez smysluplného scénáře, s plochými a nezajímavými postavami. Trochu to vypadá, že scénárista má nějakou psychickou poruchu a vyžívá se v nesmyslném násilí, které ani nedokáže nijak odůvodnit. Ani technická kvalita není nic co by se dalo nějak chválit. Asi pro mě bude i problém to dokoukat. Škoda, mělo to potenciál. Naštěstí je tahle sezóna plná kvalitních děl, tudíž to zas tolik nemrzí. P.S. Zas na druhou stranu to má možná i trochu smůlu, jelikož to běží ve stejný den jako Sósó no Frieren (seriál) (2023) . A v porovnáním s tím, to vypadá opravdu žalostně. ()