Rychlý vývoj lidských technologií způsobil, že se lidstvo začalo obávat nadpřirozených schopností čarodějnic, které jim byly uděleny Bohem, a pociťovat k nim zášť. Čarodějka Chloe a její učedník Adonis se ocitnou v hledáčku říše Redia. (mikki089)

gumbo

Další z černých koní sezóny. I když tady bych měl spíš říci temný kůň sezóny. Tady se evidentně půjde tvrdě za pomstou a bude to temné a krvavé. Produkčně tu jsme hodně vysoko, animace i hudba jsou vysoko nad průměrem. I svět tu vypadá originálně, jelikož tu máme kombinaci moderny, postmoderny, industriálu a fantasy. Uvidíme jak dopadne příběh a jak dobře budou napsané charaktery, ale prozatím to vypadá více než nadějně. 80 % ()

Katakimiku

V jádru je to klasické revenge anime, kde po vzoru Erena hlavní hrdina usiluje o zničení obyvatel země, kromě jím vybraných výjimek. Podobná přehnaně ,,drsná" anime mě většinou (stejně tak i tady) moc nebaví a ani jsem nezískala důvod proč sympatizovat s protagonistou, jeho názory a plánem, na to by to muselo být, tak jako u Shingeki o něco víc propracované a případně by mě mnohem víc zajímal osud Doroky. Co ale rozhodně pochválit musím je zasazení. Žádný obyčejný fantasy svět s draky, elfy, gobliny a tak dále. Tady máme hned v první chvíli možnost vidět starobylé ruiny, které působí magicky, pak se přesouváme do hlavního města, kde zároveň jezdí parní lokomotivy, zároveň stojí moderní výškové budovy, zároveň lidé používají smartphony a přitom mají na sobě módu 18. století, a dokonce z traileru víme, že se s tímto anime podíváme snad i do vesmíru. Opravdu doufám, že se v příštích sezónách objeví více takových anime, akorát se zajímavějším příběhem, postavami i animací. Ale co ještě na závěr musím vyzdvihnout je moc pěkný opening. Bohužel sezóna je nabytá a nemám čas na všechno a proto to je pro mě: Po druhém dílu drop. 5.8/10 ()