Jeoffrey

Začnu jednou jednoduchou radou do života – pokud děláte anime o pro gamingu, nebo třeba jen o tom hraní videoher obecně, zkuste prosím vždy zapracovat na tom, aby vyobrazená videohra, kterou postavy hrají, nevypadala jak totální odpad. Reálně mě zajímá, jestli se mezi diváky seriálu najde někdo, kdo neironicky prohlásí, že tuhle střílečku, kolem která se Protocol: Rain točí, by si chtěl strašně rád zahrát. A další rada, pokud máte takhle otřesnou videohru a víte, že lepší dělat nechcete, zkuste jí alespoň na obrazovku divákovi cpát co nejmíň. Ale nebyla to jen ta videohra, co mě odradila, byl to i fakt, že mi seriál nepřišel nijak extra zajímavý, nedokázal mi pro gaming nijak víc prodat, spíš to z té čtvrtiny, co jsem viděl, působilo jen jako další průměrné sportovní anime o partě outsiderů a jejich cestě vzhůru. Nechytly mě ani jednotlivé postavy, nemám dojem, že by se mi je seriál snažil nějak hlouběji a zajímavě přiblížit. Ale byla to až ta klišé scéna, kdy se hlavní hrdina doslova vloupal k hlavní hrdince a samozřejmě jí zrovna zastihl jen v negližé, kdy jsem si definitivně řekl, že tady opravdu nic unikátního neuvidím. Za mě drop po 4.díle a maximálně 3,5/10. ()