Věčně nabručený táta a jeho dva nejlepší kamarádi s překvapením zjistí, že ve světě mladých šéfů firem a mocných ředitelek školek marně hledají svoje místo. (Netflix)

Blackhand47

Místy velmi trefná komedie, která poukazuje na měnící se standardy společnosti, ať už se to týká humoru, rasy, genderu nebo výchovy dětí. Bohužel se to ale drží struktury klasické americké komedie, takže nás ve finále čeká happy end s menším prozřením, kdy dobro vyhrává a zlo je poraženo. Určitě je pravda, že si mladší generace berou všechno více osobně a urazí se kvůli každé blbině, ale myslím si, že se z tohoto tématu dalo vytěžit víc. A teď je otázkou, zda za to může Netflix nebo obecně americké prostředí, kde jediný úspěšný hráč na tomto kontroverzním poli je víceméně South Park. Progresivita ano, SJW ať si nasere... a komedie ať se začnou točit zase lepší. Hodnocení: 55 % ()

BarryLyndon

Čekal jsem po kontroverzních reakcích něco odvazaneho. Ale ukázalo se, že je to v podstatě nuda, kde se i jako obří ctitel Billa Burra přikláním na stranu profi recenzentů, protože user ratings nahonili uměle jeho fanboyové, což jsem myslel že jsem také...  V podstatě je to triviální děj složený ze scének, které už jsem v jeho standupech slyšel xkrát s naprosto nulovou přidanou hodnotou. Produkcne je to nejlevnější možná televize a Burr nemá na to aby filmarsky pritlacil na silné momenty jako dělal Louis CK v seriálu Louie. A seriál by tomu seděl asi víc. Od nejvtipnějšího chlapa na planetě jsem chtěl víc. 5/10 ()

ArsenalEagle

Fotři mají potenciál být oproti dnešnímu proudu neortodoxním shitstormem plným úderných hlášek. Bill Burr si na nich přece jen postavil celou svou stand-up kariéru a některé jeho výstupy mě vážně baví. Je škoda, že přestože jde film nejdříve proti mainstreamu, tak se z něj v průběhu většina původního uvolněného nádechu ve stylu Simpsonovského "Old man yeels at cloud" stává to, proti čemu film v první řadě brojí. Tedy, alespoň částečně, nejde o obrat o 180 stupňů, každopádně nájezd k vážnější notě mi po předchozí lehkosti komedie nebyl k chuti. Mám jen pocit, že bych si ostrou satiru užil víc, než ve výsledku poučný film plný sebeuvědomění. To mi k Burrovi prostě né úplně sedí. ()

angel74

Jestli tohle lze považovat za komedii, tak bych asi potřebovala vysvětlit, kdy jsem se vlastně měla smát. Celé to působilo spíš tragicky než komicky. Chabě vystavěný příběh o současné korektní době mě v podstatě ani trochu nezajímal. Jediné, co mě dokázalo alespoň občas vytrhnout z letargie, byla docela dobrá muzika. Zcela na rovinu mohu říct, že se jedná o moje první setkání s Billem Burrem, ze kterého bohužel odcházím značně rozčarovaná. Evidentně tomu chlapovi vůbec nerozumím. (25%) ()

klukluka

Nedělám to často, ale chybí mi 40 minut do konce, tou dosavadní hodinou jsem se protrápil a dál už nechci. Je to komedie, nebo nějaký drama? Má to být vtipný, nebo jen vulgární? Proč jsou všichni v tom filmu tak umělý, tak nepřirození? A ta nejdůležitější otázka: Proč a za co to má 62 procent? Hlavně ať mi to nikdo nevysvětluje, protože podle mě je to blbý jak noha. P.S.: Vzkaz pro pětihvězdičkovýho davidb: Bro, o pohlaví a věku to nebude. I v tomhle se mýlíš. 51YO, male too ()

• Skutečná manželka Billa Burra (Jack Kelly), Nia Renee Hill, ztvárnila zdravotní sestru v porodnici. (BMW12)
  • Velká část filmu vychází ze stand-upu a podcastu Billa Burra (Jack). Pro zaryté Burrovy fanoušky je zřejmé, že postava Aspena (Miles Robbins) je Billovým vnímáním Steva Jobse, převzatým z Burrova stand-up setu pro „Night of Too Many Stars“ 2012. V Billově stand-upu říká, že si Steva Jobse představuje „jak se jen tak promenáduje po kanceláři a pojídá nějaké okázalé ovoce, jako je hruška“. Aspen je vidět, jak se neustále promenáduje po kanceláři, vede prezentaci v Powerpointu podobnou Stevu Jobsovi, a jakmile prezentace skončí, pojídá nějaké domýšlivé ovoce, jako je hruška. (Johnny.ARN)