Bláznivá mise 4

• Česko Bláznivá mise 4: Nikdo neumírá dvakrát (viac)

V tomto díle je stvořen mocný krystal, který z člověka může udělat superčlověka. A tak Sam musí jako vždy pomoci a tento krystal se svými přáteli střežit, aby se nedostal do nepravých rukou a nebyl zneužit. Ale jak to tak bývá, krystal je ukraden a začíná boj o znovuzískání, ale i o záchranu Kodyžakovi rodiny. (Chupacabre)

Brain-D

"Koho máš radši, Tátu nebo mámu?" dítě: "To je logický, že tátu" Kodijack: "Hm.. tak za to dostaneš atomovou hlavici" dítě:"potřebuju ještě pár ručních granátů" Kodijack: "máš je mít". .............Podle mě nejakčnější díl celé série a to díky režii Ringo Lama. Akce průměrná, dabing jak u prvních dílů, chvílemi trapné, ale né tak hrozné jako třetí díl.. ()

drankeryth

Aj tento diel bol dobry, ale tentokrat toho humoru bolo nejako pomenej a bolo to nejake viac akcne, ako uletene. Prve dva diely boli asi z tejto serie najlepsie. Klasicky akcny film bez roznych uletenych veciciek, ktore tu fakt chybaju. Ani ten Codyjack uz nebol moc zabavny, ale pri tom ladovom hokeji to bolo celkom zabavne, kde moc neplatili pravidla, len faulovanie tam bolo vsade, kde sa Codyjack pohol:) Jeho syn v tomto filme je uz vacsi, ale stale rovnako plechavy, ako otec, zdalo sa mi, ze ma nejaku nadrozmernu hlavu:) ()

Kryton

Monolog si zřejmě dobře nepamatuje 3 a 4 díl , protože zde žádný roboti nejsou. Zde narozdíl od 3týho dílu není vše bráno ve stylu zkopírovat Bonda se vším všudy. Zde se navratil hongkongský humor a opět je tu plno akčních scén. Snad jen ty okaté citace nebo parodie na bondovky nebo na Indiana Jonese (gestapák spalující si ruce o horké artefakty) už nefunguje a kde tam je citace Ramba?. Z nostalgie a hlavně , protože je toto daleko lepší než bondoidní 3díl je toto na ****. Celkově je to na zabití nudy , není to dlouhé a ani neurazí. Dokonce nekteré scény zaujmou (Hokej , autoskok , zaverecná bitka). Skoda jen , že kouzlu druhého dílu se už zadný díl nevyrovnal a roboti a kaskaderské scénky take ubyly bud na minimum nebo zmizely. Tímto dílem koncí u nás uvadena serie Blaznivé mise. Pátý a poslední sel pouze na DVD v cizině v TV nebyl uveden. ()

petero

Tsui Hark vyklidil miesto a nastúpil Ringo Lam ktorý je v akčných sekvenciách ako doma. Horšie je, že "funny feeling" prvých dvoch častí je tatam, Lam pritvrdil ... viac mŕtvol a hlavne pribudla krv ... podstatne ubudlo narážok na špiónske filmy (Bond, Indiana a Rambo sú jediný co ma napadlo) ale stále sú tu tý istý herci takže pohoda ... ()

maldoror16

Další totální vyčpělost a špatně dementní úlet. Jako film je to snad ještě strašnější než trojka nebo tak stejně špatné, třeba o nějakém "humoru" tady už ani nejde mluvit... Každopádně se díky Ringovi Lam dost zlepšila akční část (technická část, efekty a dokonce se tu zjeví i nějaké souboje), a to troufám si říct i proti prvním dvěma dílům, ale i tak je to prostě po všech směrech děs a hrůza:) 10% ()