Dark Asset

Lacike

Dejovo taká ultralacná variácia na Univerzálneho vojaka, kde sa všetka akcia odohráva v jednej budove, kde hlavný hrdina chodí a kosí nepriateľov. A aby to nebola taká nuda, tak popritom sledujeme kopu flashbackov, kde sa kecá a kecá a kecá, aby tá zápletka získala nejaký zmysel. Ten film mal tri veci. Celkom schopného choreografa, schopného aktéra a snahu týchto ľudí natočiť dobré bitky. Rejža, ktorého vrcholom kariéry bolo to, že natočil akčniak, v ktorom Seagal celý čas sedí na stoličke, im to príliš nekazil. Takže bitky sú ok. Prestrelky už tradične súčasné komické CGI prskavky a všetko ostatné tragédia. Ak máte radi Byrona Manna, tak raz sa to dá prežiť. Ak ste to meno počuli prvýkrát, tak ruky preč. 3/10. ()

SeBig odpad!

Čekal sem podle hodnocení oskarovou akční bombu u který budu slintat blahem. Místo toho sem dostal užbleptanou neakční břečku, která vizuálem připomíná reklamu na dentalní hygienu. ()

Mamlas

Myslím, že tak před 40 lety by to puberťáci hltali z VHS videokazet, desáté kopie, polsky dabované jedním hlasem amatéra. Ale dnes už jsou podobné výtvory spíše k smíchu. Tak tak jsem se doklikal do konce. ⬇️ 11% ()

Wacoslav1

Jedno z těch béček s pidi rozpočtem u kterýho, ale aspoň cítíte snahu všech zúčastněných úplně se na to nevysrat. Na Byrona Manna a jeho bojový kreace se dá vždycky dívat a musím říct, že ta úvodní sekvence mě hodně bavila. Pak se to pravda trochu zasekne začne se kecat lítají flashbacky aby to mělo jakože aspoň nějaký scénář, ale jak dojde na akci tak je sice levná, ale aspoň kompetentní. Režisér nic nezkazil a jeho předchozí opus mu odpouštím, protože se Seagalem by za posledních 10 let nenatočil kvalitní film nikdo. Pohodový průměr.50% ()