Nejznámější a největší kuchařská soutěž MasterChef se vrací! Přísní a nekompromisní šéfkuchaři, Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář vybírají ty nejlepší amatérské kuchaře Česka, kteří budou bojovat o titul MasterChef a půl milionu korun. (TV Nova)

tehol

cast velmi slusny (pavlina - goat), pororta vyborna (vidim tam pokrok oproti minule serii - hlavne puncochar s forejtem me bavi o dost vic), format overeny, samozrejme obcas se tam objevi tohle :D, ale oproti minule sezone i v tom vidim zlepseni ()

raiax odpad!

Ubohá, laciná parodie na Ramsayho plná nesympatických účinkujících a ještě horších porotců...no takže vlastně jako každá tv soutěž od hovny. To už i do řitě to prostřeno je lepší. Ještě sehnat seznam restaurací kde tyhle šašči vaří, ať vím kam radši nechodit (nerad bych dostal torzi konečníku) odpad gg no wards ()

houska2

Opakované reality většinou jdou do kopru. podobně je tomu u MasterChefa! Nejvíce mě vadí, když někdo vypadne, protože několikrát jídlo dle hodnocení porotců nestálo za moc, a pak se uprostřed soutěže vrátí, povede se dvakrát lépe uvařit a pomálu je ve finále....Někdy se mi zdá i jistá náklonost k některým soutěžícím! ()

hovnocuc

Popravde moc nechapu nevrazivy komentare. Samozrejme, pokud nekdo nemusi reality show, pak nema smysl je sledovat. Stejne tak neni dost dobre mozny takovej styl poradu srovnavat v kontextu klasickyho filmu. Na druhou stranu v tomhle vystupujou lidi, ktery, na rozdil od ucinkujicich ve vetsine ostatnich reality show, opravdu neco umej. Nesleduju to uplne pravidelne, spis nakukuju, kdyz si to pusti draha polovicka a ja kutim neco okolo, ale troufam si tvrdit,ze cloveka, kterej ma vztah k vareni, dobrymu jidlu a treba se chce v tomhle smeru i necemu priucit, to musi alespon trochu oslovit. Pokud to ovsem neni zapskly filozofatko, ktery odsuzuje porady tohohle typu, protoze pro nej nejsou dost na vysi. Jedna hvezda dolu za to, ze pri tom vzdycky dostanu hlad a jdu vyzirat lednici. ()