Jednoho běžného dne dojde v biologické laboratoři k úniku smrtelně nebezpečné bakterie, která ihned nato infikuje celou budovu. Buduvu se ale podaří celou uzavřít a tak se infikovaní zaměstnanci nemohou dostat ven. Jeden po druhém umírají, ale tím vše nekončí - zákeřná bakterie je začíná měnit v zabijácké stroje posedlé šílenstvím. Do budovy se i přes odpor vlády dostane vědec, který na tomto výzkumu již dříve pracoval a spolu s místním šerifem se pokusí najít na tuto smrtící hrozbu protilék, který jako jediný může tuto nákazu zastavit. Času je málo a nákaza postupuje velmi rychle. Podaří se jim najít protilék dříve - než je nakažení zaměstnanci zabijí? (Chupacabre)

Dale

Celkom zaujímavý nápad s vírusom, ktorý robí z ľudí šialených zabijakov, ale to je asi jediná pozitívna vec filmu. Väčšina deja je dosť úsmevná, vrátane malého laboratória na biologické zbrane v americkom zapadákove, o ktorom si všetci myslia, že tam skúmajú hnojivá a to fungovanie v ňom, keď si laborant nosí na rukáve prilepenú skúmavku po celom labáku a nikto si to nevšimne, ani to, keď sa povaľuje na zemi a všetci do nej kopú. A potom príde možný únik takejto nebezpečnej zbrane chrániť drsný černoch s hŕstkou ľudí, ktorých bez problémov zneškodní miestna domobrana. A tá izolácia ľudí, ktorým sa podarilo z labáku utiecť bola fakt ako z paródie, navliecť na nich igelit a kľudne si chodia medzi nimi, vrátane rozhovorov s médiami. :-D A to, prečo je hlavná hrdinka odolná voči vírusu, som vedel skôr, ako jej vzali krv, aj keď je to rovnaká blbosť, ako skoro všetko v tomto filme a to nie som mikrobiológ. ()

Teardown

Film první půlkou spadá spíše pod křídla dramatu jemně říznutého sci-fi, které však ničím výrazně neoslní ani nevybočí z normálu, což nadruhou stranu nijak zvláště nezabolí. Hororové atributy najdeme až v té druhé půlce, kdy nastává další fáze onemocnění a zábava tak může začít. V kostce jde o svižnou věcičku se sypatickým obsazením, kde vás nevykolejí ani markantní debilismus elitní armády, kterou vyškolí místní grupa vidloňů, občasná chybička s gumovou sekerou a podobné "drobnosti". ()

Han22

Mix tisíckrát ohraného námětu "smrtící epidemie" a pokusu o zombie film. Klasická situace - v laborce uteče nějaké svinstvo, lidi se mění na vražedná monstra, budovu obklíčí armáda a hrdinný polda se vydává dovnitř najít ženu. Není to sci-fi, spíše pokus o horor, který ovšem moc nefunguje. První část ještě ujde, ale ta druhá nemá spád ani napětí. A těch hovadin bylo taky moc (distribuce a výroba léku, vidláci co přemůžou armádu, pobíhání stále dokola). Slušní herci to nezachrání. ()

Campbell

Varovný signál měly kdysi u nás na VHS a mě děsně děsil ten cover, bylo mi kolem 11 let. Když jsem to nakonec viděl tak jsem nebyl věděšenej. Nebylo to špatně natočené prostě průměrný film o viru který unikne a dělá z lidí vraždící hovada. Poměrně slušný herci a solidní atmosféra opuštěné budovy. Sice si to asi víckrát nepustím ale na jedno zkouknutí to nebylo špatné. ()

Kingjiri

Zlatý 80. a 90. léta, to se ještě točily koukatelný a aspoň trochu nápaditý béčka. Důkazem je právě i Warning Sign. Příběh nebyl sice nijak objevnej, ale tu hodinku a půl dokázal zabavit vcelku bez problémů. Zábava byla už od začátku a nějaký náznaky napětí se sem tam taky objevovaly. Nižší rozpočet se projevil hlavně na výpravě, protože nikam jinam, než do budovy Bioteku a jejího bezprostředního okolí se nepodiváme. Potěší ale, že je snímek po technický stránce docela solidně natočenej a herecký výkony snad nemůžou nikoho urazit. Jednou vidět uplně stačí, ale nudit se určitě nebudete, dvě silnější hvězdy. ()

• Původní název filmu byl Biohazard. (Fenk)