Banda mezinárodních žoldáků, které ve východním Berlíně vede vycvičený terorista Josef Szabo, se chystá přepadnout vlak převážející náklad nebezpečných zbraní. Jediným člověkem, který je může zastavit, je vládní agent Jack DeForest. Souboj dobra a zla se však nečekaně dostává do roviny osobní msty, a to v momentě, kdy Jack neúmyslně zastřelí teroristova jediného syna. Szabo poté v odplatě zabije Jackovu bývalou manželku Julii a unese jejich dospívajícího syna Ricka. Jack chce syna za každou cenu z teroristova zajetí vysvobodit. Než však s pomocí kolegyně Annie a uvězněného žoldáka Vasqueze nalezne tu správnou stopu, uplyne celý rok. Následné zjištění s ním hluboce otřese! Szabo totiž přepadá banky a jedním z jeho kompliců je právě Ricky, kterého terorista drží pod vlivem drog. (oficiálny text distribútora)

choze odpad!

Když jsem tenhle mě zcela neznámý titul vytáhl včera z výprodejního koše v zastavárně kvůli jeho bombastickému obalu s hrdinou taženým za autem, netušil jsem, jaké mě při jeho sledování čeká příjemné překvapení. Už po pár prvních záběrech jsem v něm totiž identifikoval jeden neznámý film, ze kterého se mi kdysi dávno vryla do paměti jeho úvodní scéna, kdy teroristi přepadnou vlak s armádními zbraněmi. Jaké štastné shledání! Bohužel co následovalo bylo jen další šedivé béčko, s nevýrazným hrdinou i padouchem v podání nečekaně mdlého Davida Warnera. Jediný zajímavější moment je ono tažení za autem, které ve skutečnosti nepodstoupí hrdina, ale padouchův poskok, kterého hrdina k autu přiváže, čehož si nevšimnou ostatní poskoci, do auta skočí a pěkně se s ním projedou... Jinak Meg Foster se tu jen mihne a mladý Viggo Mortensen, který ve stejném roce natočil skvělou Koženou tvář, tu má jen jednu bitku. ()

John80

Policajt  zabije syna medzinárodneho teroristu , čo sa mu vypomstí na jeho rodine. Policajt začne pátrať po skutočných unoscoch a vrahoch svojej rodiny , Zbytočne podhodnoteny film 3* ()