The Puppetman

Loutkař, odsouzený vrah čekající na trest smrti, vždy tvrdil, že je nevinný a že jeho tělo ovládá zlá síla, která zabíjí jeho oběti. Nyní Michal (Alyson Gorske), vrahova dcera, začíná tušit, že na tvrzení jejího otce může být něco pravdy, když lidé v jejím okolí začnou brutálně umírat. Musí se pokusit zlomit Loutkařovu kletbu dříve, než budou zabiti všichni její blízcí. (mikki089)

Dombzila

Na film The Puppetman jsem se těšil, protože má celkem originální námět. No, rozhodně to mohlo být lepší. Postavy jsou dost nudné a ne moc zajímavé. Obzvlášť protagonistka je hodně nevýrazná. Díky tomuhle film místy nudí. Na druhou stranu tu jsou fajnové a vcelku kreativní smrti (hlavně hořící hlava, která se povedla), kterých je ale bohužel šeredně málo. Puppetman se tak stává nevýrazným filmem, který potenciál měl, ale pravděpodobně si na něj za rok už nikdo nevzpomene. 47% ()

Easykill

"Jsi jenom zasranej Démon!" Zajímavý, že tahle šablona nikdy neomrzí. Tedy alespoň tvůrce. Pro mě už to začíná být poněkud otravné. Tím myslím takové to "počkej si, nejdřív musíme rozluštit tu hádanku než přijde bubák". Tady tomu samozřejmě není jinak. Rozjezd je trošku pomalejší, ale pak to stojí za to. To abych se snad i těšil na sequel. I když "Zlo" zde nejde vidět, tak tady je a celkem originálně pojato. Byť je hlavní "hrdinka" nevýrazná tak svou zvláštní "dvojroli" zvládla obstojně. A když pominu nějaký to kecání, start a méně mordů než bych čekal(ale za to výživné!) , tak jsem se i pobavil. ()