The Puppetman

Loutkař, odsouzený vrah čekající na trest smrti, vždy tvrdil, že je nevinný a že jeho tělo ovládá zlá síla, která zabíjí jeho oběti. Nyní Michal (Alyson Gorske), vrahova dcera, začíná tušit, že na tvrzení jejího otce může být něco pravdy, když lidé v jejím okolí začnou brutálně umírat. Musí se pokusit zlomit Loutkařovu kletbu dříve, než budou zabiti všichni její blízcí. (mikki089)

Omnibus

Na kom zrakem spočinu, přinutím ho k zločinu!“ Úvodní scéna v kuchyni měla šťávu a při manželově zoufalém šeptání „Run!!!“ mě zamrazilo. Víckrát už bohužel ne. Jen dumám, kam se ten démon přesunul? Do Brandona nebo do Ryana? Nebo se snad rozpůlil a posedl oba bratry Christensenovi naráz? A pak je donutil ZABÍT... tak nadějný námět. Casting na pytel, děj suše popisný a atmosféra mdlá, bez napětí. Sektářské DOLOS OKÉNKO: [][] Tajemství krve: Ϣ S čím si tatínek spletl svou 8letou Michaelu? Asi s křečkem, proto ta klec. Ϣ Může mít psychicky labilní somnambulka kamarády? Může, ale nesmí si je vodit na střechu. Ϣ Co dělá démon pod sedativy? Spí jako zabitej, zatímco nositelka bdí. WTF? Ϣ A otázka dovednostní. Umí černoši couvat? Umí a jak! [][] Zřejmě jediná věc, kterou si z fádního filmu budu pamatovat. No dobře, ještě i full naloženou činku vs. chrup a policejní „Don't move!“ vybíjenou. Dva a půl kubíku do žíly, při popravě filmu. ()

ricci.s

Príbeh o holčine posadnutej temnými silami, ktoré nútia ľudí v jej okolí k samovraždám. V mojich očiach priemerný horor, ktorý ma najviac zaujal niekoľkými brutálnymi úmrtiami. Režisér sa očividne inšpiroval sériou "Final Destination", takže scéna s činkou mi nejakú dobu ostane v pamäti. Podarené vraždy sú však to jediné pozitívne - po stránke scenára či hereckých výkonov je to až extrémne nevýrazný film, navyše s neuspokojivým rozuzlením. Hodnotenie by u mňa bolo niekde medzi 2-3 hviezdami, ale pôjdem tentokrát smerom nadol, pretože s odporúčaním je to u mňa skôr nie ako áno. ()

*CARNIFEX*

Niektoré úmrtia neskutočne vydarené, pomerne originálne, ba dokonca veľmi slušne prevedené. Ani námet ako taký, mi rozhodne neprišiel otrepaný, no čo fakt tvorcom nevyšlo, je casting na hlavnú postavu, ktorá bez urážky, je ideálnou maketou do davu pri natáčaní reklamy pred Lidlom. Mrzí taktiež fakt, že tých mordovačiek je pomerne pomenej, pričom jediné čo mohlo dokopať tento snímok na úroveň priemeru, je záverečná tretina. No a tá je rovnako polovične odvedenou prácou, ako celý snímok. ()

pornogrind

Moc(nebo spíš nic) jsem si od toho nesliboval. Ale nakonec to tak špatný nebylo. Sice nejde o nic k čemu bych se v budoucnu vracel ale podívat se na to bez úhony v pohodě dalo. Pár úmrtí alá Final Destination bylo fajn. Kdyby to mělo svižnější tempo a těch úmrtí bylo víc  tak možná i ty 3hvězdy dám. Takhle je to jen za lepší 2hvězdy. ()

Kudly4

Tak trošku variace "The Puppet Masters" mixnutá s Final Destination a Smile, pod hlavičkou Shudder, která mě ale moc nebavila. Až na blonďatou Alyson, jsou všechny postavy dost nudné, nebavil mě příběh, táhlo se to a měl jsem pocit, jako bych se na ten film díval minimálně dvě hodiny. Smrti špatné nejsou, především ta v knihovně a v posilovně, které se odehrají současně. Každopádně asi nic, co bych chtěl vidět někdy znovu. Na hraně dvou - tří hvězd, tady se ale přikloním k nižšímu hodnocení. (93. hodnocení) ()