Aljak

Karan Johar nesklamal a priniesol so sebou ďalší výborný film, ktorý mal síce typické stopy klišé romantickej komédie, ale vďaka tomu dramatickému rozmeru s výrazným posolstvom sa tá schéma celkom rozplynula. Ranveera síce nemusím a jeho postava Rockyho mi spočiatku išla parádne na nervy (ale to asi každému?), no postupom deju si získal moje sympatie, rovnako aj Rani. Zápletka s výmenou rodín bola výborná a ten kontrast medzi konzervatívnou a liberálnou rodinou dokázal priniesť skutočne dobrý dej. Posolstvo tolerancie a vzájomného rešpektu tu bolo krásne citeľné (najmä v druhej polovici filmu). Napriek slabšiemu začiatku to bol napokon jeden z TOP indických filmov tohto roku. 5* ()

Ramanam

Inu, nebylo to ono. Jsem přímo až zklamán! Čekal jsem něco docela jiného a popravdě stále nevím, co si o tom myslet. Tedy hledám pozitiva... Určitě nejde o přímočarý příběh lásky s „problémy“, které přijdou a i odejdou. Kež by! Zde se poučuje a vychovává, což je zlé, bídné a tuze otravné! Nikoliv nenápadně, ale zcela nápadně, což mi to lezlo na nervy, neb všeho moc škodí! Navíc je to dlouhé, příliš dlouhé... Vše potřebné by se vešlo do dvou hodin, nikoliv do tří. Zbytečné nastavování ničemu nepomáhá. R. Singh i A. Bhatt jsou skvělí, o tom žádná, ale když je něco od začátku nesourodé... Hudba byla přítomna, ale velký dojem nezanechala. Čtyři rozpačité hvězdy. ()