TERRORDROME odpad!

Tak toto bol teda zážitok za všetok sajrajt vo vesmíre. Keď som pri komentovaní Doom Annihilation spomínal že sa určite nejedná o dno žánru, mal som na mysli presne niečo takéto. Film tak ukrutne zlý že mi trvalo týždeň než som ho celý dopozeral a neodporúčam ho skúsiť ani najodolnejším, bakelitom okovaným milovníkom podivností a sci-fi hovien. Story je klasika o komande na nejakej základni a monštrom na vrch. Už od pohľadu je ten film tak lacný a hnusný ako najpodradnejšie čučo, do ktorého sa niekto vygrcal a následne sa ešte pokúsil vylepšiť chuť šťankami mŕtveho bezdomovca. A je to taká nuda ako čakanie na prirodzenú smrť starobou. V hlavnej úlohe akože Matthias Hues, čo bol aj dôvod prečo som sa do toho pustil, ale väčšinu času len chodí chodbami nejakej zadymenej kotolne a mieri zbraňou do stropu, skúmajúc z nejakého dôvodu každý jeho centimeter. Okrem neho si ešte pamätám chlapa čo vyzeral ako Rowan Atkinson v druhej sérii Čiernej Zmije a nejakú vílu ktorá tam začala tancovať kým jej jediný divák nezaspal. Pripočítajme snovú sekvenciu o pochodovaní púšťou a neustále sa vracajúce zábery na už mŕtvych členov a konečne sa ukáže aj chrobák s kotletami alias monštrum. Hues k nemu príde a začne udierať udierať vzduch, čo má predstavovať bojovú choreografiu či kerú máriu, ale je mu to trt platné, lebo zgegne trápne ako podvraťák. Nakoniec sa nájde iný geroj čo príšeru premôže, ona je síce odolná voči streľbe, ale len kým sa to tvorcom hodí a potom ju už zabijete jednou ranou. Proste zážitok tak strašne škaredý, nudný a debilný, že ma bolí aj písanie komentára. Fakt sa sa pri tom cítim ako by som mal v mozgu strčený análny kolík. ()