Wedding Plan

• Thajsko แผนการ(รัก)ร้ายของนายเจ้าบ่าว
všetky plagáty

emkon

Seriál Wedding Plan je po seriálech Tharn Type a Love in the Air další skvělý počin z pera thajské spisovatelky a scénáristky Orawan Vichayawannakul. Společně s režisérem Neti Suwanjindou zde do hlavních rolí stejně jako u seriálu Love in the Air obsadili neokoukané začínající herce, typově a charakterově nápadně podobné dvojici Prapai/Sky z Love in the Air, až jsem pojal podezření, jestli Wedding Plan neměl být pokračováním předchozí série. Ač se tedy jedná o zcela samostatný seriál, postavy z Love in the Air zde přece jen ve dvou epizodách uvidíme. Hlavní dvojice v seriálu Wedding Plan dělá promyšlená, realistická, ale ne vždy správná rozhodnutí, takže se často zraňuje, protože všechno se zde odvíjí od jedné nedomyšlené lži jedné z hlavních postav. Nejsou zde žádné přehnaně sladké, trapné, nebo nerealistické momenty. Je to hodně realistické. Oba herci v hlavních rolích své postavy zvládli úžasně a citlivě, a je zde vidět talentovanost obou hlavních herců a skvělé režijní vedení. Vyzdvihnout musím i vizuální stránku seriálu a skvělou postprodukci. Speciální bonusová epizoda je skvělá, a je pomyslnou třešničkou na dortu. U mě tohle jako celek zabodovalo a na seriál rád kouknu i podruhé. ()

Petra321

Priznám sa, že začiatok ma vôbec neoslovil. Postavy zaujali, no okolnosti v prvých epizódach ma nijako neprinútili zamilovať sa do deja. Neskôr ale mnohé veci vyšli na povrch a my sme konečne spoznali situáciu, vedúcu k svadbe. Popravde, očakávala som niečo na štýl Svadby podľa Mary, ale to len preto lebo obsah som iba prebehla očami bez toho, aby som sa mu snažila porozumieť. Milovala som cameo postáv z Love in the air, ktoré dostali svoj zaslúžený happyend. Škoda, že si ukradli len pár scén, ale na druhej strane to chápem, pretože tento seriál nepatril im. Približne od polovice dej nabral na obrátkach a ja som sa nevedela dočkať novej epizódy. Samozrejme, nejaká tá dráma na zámer, ale viete čo? Finálna dráma urobila výnimočne niečo dobré a namiesto toho, aby veci rozvrátila, ich pekne poskladala dokopy, čo sa pri thajských seriáloch rozhodne nestáva často. ()