Wonderland of Love

Jezinka

Krásná romance s hrdinou, které mu se snad nedá nic vytknout.  První díly ubíhají velmi rychle  a krom bitek nechybí ani humor, od 30 dílů ubývá humoru i tempa. Zase na druhou stranu příběhy všech hlavních postav jsou uzavřeny a divák nemusí mít pocit, že něco nebylo vyřešeno. K obsahu: v hlavním městě císařství dojde k převratu a skoro celá císařská rodina je vyvražděna, 17. vnuk císaře, jménem  Li Ni vede od hranic armádu a obsazuje jedno město za druhým v čemž mu chvíli brání nebo pomáhá armáda Cui, v které je velitel Ho - krásná, schopná a intrikářská dívka.  Přes drobné naschvály v sobě najdou zalíbení a postupně zbaví života uzurpátora a osvobodí zemi. Ale tady to nekončí,  Li Ni se stane synem císaře a přinese to jiné starosti a intriky. Dvojce se chvíli hádá, rozchází a schází. Ale konec dobrý všechno dobré. ()

Gada

Historické drama vypráví milostný příběh generála a dívky, kteří se do sebe zamilují, přestože jsou součástí různých armád. Oba mají skrytou identitu, on je císařův vnuk a ona je dcera velitele. I když kráčejí různými cestami, jejich cíl za obnovení míru v zemi je stejný. Málokdy vidíte v dramatu takovou ženu. Moc se mi líbila. Chytrý a čestný generál jí skvěle doplňuje. Chemie mezi nimi, jak spolu komunikovali, to jejich špičkování mne opravdu bavilo. Příběhově, herecky i kameramansky a i po všech ostatních stránkách toto drama zcela předčilo mé očekávání. Konec byl trochu přehnaně dramatický, ale hlavně dopadl dobře. Určitě doporučuji, stojí za zhlédnutí. ()

mmatuli

Hezká podívaná o přátelství, lásce a intrikách. Píseň Laolan river silně doplňuje děj bitevní scény, kde všichni přátelé zemřou. ()