Imagine Dragons Live in Vegas

(koncert)

estik97

Jsem opravdu enormní fanoušek Imagine Dragons. Mám splněnou účast na čtyřech koncertech, aktivně je poslouchám asi od roku 2014. Sama jsem se turné k albu Mercury zúčastnila v Calgary 2022. Ale tohle co jsem viděla byl vyloženě koncert. Který už jsem viděla. Ano je to párkrát prošpikované nějakými rozhovory, ale jako dokumentární věc bych to určitě nebrala. Za mě koncert pecka a tenhle v Las Vegas musel být ještě o level vyšší. Každá kapela ve svém domácím prostředí předvádí opravdu to top. Chlapci jsou skvělí a doufám, že jednou se i o nich bude točit pořádný dokument, který třeba budu sledovat se svými dětmi či vnoučaty, protože tahle parta má určitě co vyprávět! :) ()

DragonnCZ

9,5/10. - Draci jsou jedna z nejlepších hudebních skupin, které znám a naprosto jim adoruji a toto co jsem viděl mě dostalo, enormě boží koncert doplňovaný proslovy členů kapely a tvoří to jeden ucelený film. Čiré 2 hodiny plné zábavy a energetické hudby. Draci každým novým albem více a více bodují. Ty emoce co Dan předváděl a taky říkal mě opravdu dostávali a kamarádku dokázali rozbrečet. Má rád svoje fanoušky a svou kapelu a bude tu s námi ještě hodně dlouho. Živý Beliver byl naprosto impozantní. Jestli si nezajdu někdy živě na Draky, můj život postrádá smysl. Ámen. ()

Sany33

Enormne podarený koncertný dokument kde najznámejšie pesničky Drakov dopĺňajú vsuvky od členov kapely a dokopy to tvorí emočne dokonalý koncertný dokument. Ja osobne mám túto Americkú kapelu veľmi rád a v podstate všetko čo som od nich počul je chytľavé a okamžite sa stáva hitom. Nemám síce žiadny album tak si idem iba na Mine streame ale stačí mi to aby som si ich zamiloval. Navyše moja malá princezná ich miluje a to je najlepšia možná referencia. 99% ()