Children of the Night

všetky plagáty

Zkáza se snoubí s hrůzou v tomto napínavém příběhu. Jim (Harry Giubileo) a desátník Robert (Jay O'Connell), dva přeživší z německého útoku na anglické pozice, se ocitají ztraceni a zranění na francouzském venkově. Jejich zoufalá cesta za záchranou v Normandii je zavede do starobylého kostela, kde se jen o vlásek vyhnou setkání s hordou německých vojáků. Noc však skrývá děsivé tajemství – jednoho z Němců napadne děsivé stvoření s žlutýma očima, o kterém se šeptá, že je to legendární Nosferatu. Ráno se jim do cesty postaví Louis (Jay O'Connell), farmářův syn, který je zavede do úkrytu na farmě svého otce Francoise (Johnny Vivash). Zdánlivě klidná idylka však skrývá temná tajemství. Jim a Robert brzy zjistí, že nacisté nejsou zdaleka jediným nebezpečím, které číhá v okolí. Venkov je protkán stopami děsivých upírů, jejichž žízeň po krvi je nekonečná. (Untentrauer)

Untentrauer

Druhá světová válka - německý útok na anglické pozice zanechá dva přeživší: homosexuála Jima a vážně zraněného desátníka Roberta, kteří se potulují po francouzském venkově a snaží se dostat do Normandie. Jednu noc se ukryjí v kostele a jen o vlásek uniknou odhalení skupinou německých vojáků, kteří tam přijdou záhy po nich. Jeden z německých vojáků je napaden žlutookým tvorem, o kterém ostatní tvrdí, že to byl nosferatu. Druhý den ráno se setkají s homosexuálem Louisem , který je přivede na farmu, kterou sdílí se svým otcem Francoisem. Zraněný voják umírá a film se dále věnuje rozvoji homosexuálního vztahu mezi Jimem a Louisem. Navíc je zřejmé, že všechno není tak, jak se zdá, a že dvojice farmářů krom homosexuality něco dalšího skrývá. Nacisté tedy nejsou to nejhorší nebezpečí v okolí - upíři se potulují i po venkově. Film je nízkorozpočtové Bčko s homosexuálními prvky, bílými roláky, tancováním dvou polonahých mužů a tak všelijak podobně. Zkrocená hora hadr! Děkujte mi, že jsem to shlédnul za vás! P.S. Přečtěte si i můj obsah k tomuhle filmu, abyste viděli, jak se správně chytá kunčaft! ()