Max, Mell, Ema, Robin a Soňa. Pětice studentů adiktologie se v rámci zodpovědného přístupu ke studiu rozhodne pro experiment – vzít si drogy, které by mohly na chvilku vyřešit problémy každého z nich. Jak říká profesorka Jensenová,  drogy jsou zkratky k řešení problémů. Experiment má ale jeden podstatný háček. Účinek drog se u všech stane permanentním. Zábava a nově nabyté „superschopnosti“ vedou mladé hrdiny až na hranu jejich možností, ale i sil. A to vše v situaci, kdy je v zemi zřízena funkce drogového koordinátora, který k drogové problematice přistupuje s maximální tvrdostí… (Česká televize)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (3)

Adikts (2024)

ČT vyslyšela moje stesky, že točí jen zaprděný věci se stejnýma tvářema a dala vzniknout tomuto seriálu v moderním balení, který bych nazval růžový zfetovaný dadaismus o partě  studentů adiktologie, kteří objevují svět drog nejen teoreticky, Vizuál moderní ikdyž lacině bangerovský, ale vyvolávající nepřetržitou úzkost a vlastně to je ve výsledku po druhém díle epicky překvapivě úplně o ničem. Doslova. Asi to měla být jakási protidrogová edukace, ale spíš to je reklama a glorifikace fetování a celé to jelo na sílu včetně těch penisů. Komu se vyloženě nelíbil Banger, tak ani tohle Sedlákovo dílo moc neocení. Dvě hvězdy dám za slušný herecký výkony neokoukaných tváří. ()

Adiktologové (2024) (E01)

První díl nového seriálu ČT potvrdil to, co všichni u Bangera tušili, že režisér Sedlák má slabost pro téma fetu a vypadá to, že ví o čem točí.  Má to sice takovou moderní formu rádoby cool, ale mne iritovala kamera a ta "pičo" postava, nebo co to bylo. Zatím nic moc, téma není moje, ale dejme tomu, že potenciál to má. ()

Zkratky (2024) (E02)

Snaží se to, ale přechází to do křeče... díky vizuálu a hudbě nepříjemné křeče. Nějaký potenciál to má, ale jediný na co se dobře koukalo byla kolegyně Jedličková. ()