Rozehrávači

• USA Quarterback
Dokumentárny / Športový
USA, 2023, 6 h 26 min (Minutáž: 43–56 min)

Naprosto otevřený dokumentární seriál, ve kterém vám do sezóny 2022–23 i svého života dají nahlédnout hvězdy americké NFL Patrick Mahomes, Kirk Cousins a Marcus Mariota. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (7)

Rozehrávači (2023)

Pozornost to udrzi, ale hlubsi vhled do tohoto sportu, jehoz nejsem fanouskem serial nenabizi. Hraci jsou vasnivi a nekdy ukazi i svuj zivot mimo sport v megasoutezive Americe.Fanousci asi oceni vypjate chvile play-off. ()

Dlouhá cesta (2023) (E01)

K shlednuti na www.dokumenty.tv ()

Návrat domů (2023) (E02)

Jako fotbalistu me pouze zaujala hracova schopnost mit pri behu stale rovnou stabilni hlavu a davat prunikove prihravky, aniz by se dival tim smerem. Rika, ze peo nej byl sok prestehovat se z Hawaie do destiveho kontinentalniho statu. Ja bych mel na Hawai otravu sluncem. ()

Jako na houpačce (2023) (E05)

Americke "mam krocana" mi pripominalo cimrmánovske 'mam housrra" z Dobyti severniho polu. ()

Pod tlakem (2023) (E06)

V americke hypersoutezive spolecnosti jsou pod tlakem vsichni. Pochopil jsem, ze jde o postup do nejake divize okresniho preboru, ale je to vysilano v televizi. Zcestovale batole v dospelosti na cestovani moc vzpominek mit nebude. ()