Tenhle novopečený námořní kapitán je trouba a trdlo, takže když ho najmou, aby velel luxusní výletní lodi, pašeráci v podpalubí si mnou ruce. (Netflix)

Untentrauer

Další animák ze záplavy nekorektních  seriálů. Přijde mi, že si tím autoři "ulevují" právě od přehnané korektnosti dnešní doby a to myslím globálně. Takže se tu zasmějeme, je tu pár sprosťáren, úchyláren, nechutností....Jinak nic, čím by tento seriál výrazně vyplaval nad povrch průměrnosti. Nějaké díly mě vyloženě nebavili a musel sem i přeskakovat, takže si seriál nedrží čistý balanc zábavnosti a brzdí tak vcelku povedený rozjezd, což mě později mrzelo. V podstatě mají všechny tyto animáky pro dospělé společného jmenovatele a tak se i tato recenze dá pojmout ctrl+c a ctrl+v, za předpokladu, že budu recenzovat podobnou podívanou. Anebo má smysl psát nadprůměrnou recenzi na průměrný seriál? Nicméně na vypnutí a odreagování se od všedního života je to parádička. Tyhle seriály furt fungují! Dávám 3,654321* A pokud bude 2 série a udrží si svůj rytmus, pak možná tu 4* dám, protože málokdo umí udělat druhou sérii šťavnatou. ()

MegaKlatic

Krátká kravina, jejiž animace neurazí ani nenadchne. Humor typický pro pubertální trouby, hloupé vtipy a konstatní narážky na sex. Příběh poměrně zajímavý. Jestli něco Netflix fakt umí, jsou to animáky s tímhle typem humoru. Akorát nebudu kecat, byl jsem do toho děje celkem zažranej, takže ten konec otevřenější než Inception mě docela nasral. ()