Profesor Nathaniel Billings je další rolí Borise Karloffa coby šíleného vědce (jeho poslední film pro Columbia Pictures). Nemá peníze a musí prodat svůj starý dům z 18. století a ponechat si jen sklepní laboratoř, kde dělá pokusy s elektřinou s cílem vytvořit rasu nadčlověka. Nová majitelka plánuje přebudovat usedlost na hotel, ale zatím tam profesora ponechává, stejně jako podivnou skupinu jeho přátel, kteří tam žijí. Jednou u večeře všichni zaslechnou podivné zvuky připomínající ducha. Ve sklepě najdou mrtvolu obchodního cestujícího, což oznámí policii. Místní šerif Arthur Lorentz (Peter Lorre) začne s vyšetřováním, ale pak se zapojí s profesorem Billingsem do jeho výzkumů. Následně je ale zavražděn další host, objeví se oživlé mrtvoly, podivný armádní zběh, další obchodní cestující, další policisté a není vůbec jasné, jak se celá záležitost vyvine. (Peabody)

pornogrind

The Boogie Man Will Get You mě nalákal na jména Boris Karloff a Peter Lorre a právě zdejší zařazení Komedie/Horor. Horor to teda opravdu není ale shlédnutí nelituju protože povedená komediální taškařice s přijatelnou stopáží která mě pobavila to rozhodně byla. 3hvězdy ()

Kenneth

Tak toto byl dobrý blázinec. Ze začátku sice nic moc. Nějaká rozvedená ženská kupuje historický dům a je nadšená, jak je neudržovaný a částečně se to tam rozpadá. Dokonce je ochotná v něm bydlet s jeho původními bláznivými majiteli. Potom se do toho zamotá Lorre jako muž mnoha profesí. Kromě podomních prodejců, kteří jsou tam vřele vítaní a jiných hostů, se tam taky objeví jeden nevítaný - blázen s batohem a zápalnou šňůrou. Sice to byla blbost, ale bavil jsem se, takže zcela nepokrytecky 3,5*. ()