Pollen

Nevinná mladá žena, která nedávno získala svou vysněnou práci, se dostane do toxického sexuálního vztahu se svým starším spolupracovníkem. V důsledku traumatu, které si ze vztahu odnáší, se ocitá v obzvlášť křehkém psychickém stavu, ve kterém se upíná ke květině, již dostala, jako svému nejlepšímu příteli a důvěrníkovi. (geofre)

Pan.Antonin odpad!

To rostlinné monstrum bylo celkem pěkné a mohl z toho být fajn horůrek, nicméně tvůrci si řekli ne a rozhodli se, že film využijí k tomu, aby pomocí něj mohli vyjádřit nějaké hlubší myšlenky. Ve výsledku tedy máme dost pitomý příběh, hromadu nudných scén a zoufalých dialogů. K tomu hlavní herečka a několik jejích kolegů dost přehrává a působí tak chvílemi jak banda Pollen. Dlouho jsem přemýšlel, jestli si to aspoň hvězdičku nezaslouží (pár scén mělo náznak slušné atmosféry), ale ne. Nezaslouží. ()

Arsenal83 odpad!

Majstrovstvá krivých húb, ktoré vydávajú za herecké výrazy. Otravne ukričané ženské, ktorým aj najväčší gentleman chce opaskom nafľaskať a to nielen kvôli výzoru. Brutálna otrava a amatérstvo. Môže zanechať traumu, pretože hoci chce poukázať na mizogýnnosť, zaostalú patriarchálnosť a toxickú maskulinitu, od žalúdka zle prichádza len zo ženských. ()