Když byl Akemicu malý, tak obdivoval svého tátu, který mu vždycky kladl na srce, že nikdo by neměl být sám. Táta si svou radu bral k srdci tak rázně, že velmi často střídal ženy, a nakonec svého syna opustil, aby si mohl sám užívat života. Akemicu začal postupně svého otce nenávidět, jeho jméno mu přinášelo akorát problémy, jediné, co po něm dostal, byly dluhy a každá žena, kterou potkal, v momentě, kdy uslyšela jeho příjmení, tak ho začala nenávidět. Akemicu se rozhodl, že nikdy neskončí jako jeho otec, že on odolá pokušení a myšlenkám, které se mu honí v hlavě, jako každému mladému muži, když vidí mladou a hezkou dívku. Obzvlášť jedno náhodné setkání s nádhernou mladou slečnou mu uvízlo v hlavě a nemůže na ní přestat myslet, co by s ní všechno dělal… Aby Akemicu překonal své světské touhy, tak se rozhodne stát mnichem! Známí mu dokonce i dohodí chrám, kde se bude moct učit. Ovšem nebude to tak jednoduché, protože v tomto chrámu bydlí pouze šestice žen a navíc jedna z nich je ta, do které se nedávno Akemicu na první pohled zakoukal… (Jeoffrey)

DaweForeman

Hlavní hrdina trpí díky svému příjmení, protože jeho otec je velký záletník a dluží, kde se dá. To ovlivní jeho život, kdy nechce o opačném pohlaví ani slyšet. Vzhledem ke všem pokušením v okolí se nakonec rozhodne, že se vydá na cestu za osvícením a stane se buddhistickým mnichem. Jenže na místě, kde má podstoupit svůj trénink nalezne chrám zaměřený na ženské osazenstvo a i zde je jeho příjmení velice známé. Anime se jako takové zaměřuje na různé scénky plné fanservisu a rádoby "vtipnosti". Zpočátku příběh ukáže, že je parodicky absurdní, ale později, když se chce vrátit k dramatu, tak už je na to celkem pozdě a člověk se nemůže s jednotlivými událostmi sžít, protože už to nenavratilně ztratilo veškerou vážnost. Upřímně je to jen další frustrující dokola opakující se ecchi s naprosto nulovou možností vývoje romantických vztahů, jak už tomu bývá u podobných anime, kde vybrání jedné postavy z celého harému by znamenalo, že se autor nezavděčí určité části publika a bude to mít definitivní podobu. Bohužel to nemá žádné silné stránky, které by tenhle zažitý stereotyp podpořily a proto tohle anime nestojí za moc, kdy bych mohl jmenovat rovnou několik jiných, které mají podobného ducha a jsou na tom o něco nebo více lépe. Po animační stránce je to slušné a po hudební nic moc. ()

Akira777

Celkem povedená komedie, typické Ecchi-harém-komedie ze všemi neduhami co k tomu patří, po mnoha power fantasy o dokonalém hrdinovy, je tohle celkem příjemné spestření. Bohužel jsou tu ty neduhy, hlavní romantický zájem je vlastně zvolen hned na začátku a autoři se nějak nebojí to ukázat. Tím zbytek harému jde však...hodně stranou, takže postavy co by mohly být riválky, vlastně riválky nejsou, jsou jen vtip. Nejsmutnější je, že dvě hrdinky tohoto příběhu nemají vlastně, žádný příběh, to jsou sestry hlavní hrdinky, které tam jsou..... ani nevím proč. Zbylé další dvě do harému nějaký příběh mají, ne nějak silný, ale aspoň něco. Dávám čtyři, i když za takovýhle..... "harém", bych spíše dal tři, jenže tohle aspoň není power-fantasy a proto dávám body navíc. ()

Jeoffrey

Už to bude nějaký ten pátek, co jsem dokoukal své poslední ečči v kombinaci s harémem, takže mě Tenpuru asi mile překvapilo. Co víc, prvních pár dílů jsem se u jeho sledování vlastně i docela bavil. Je to zase jednou sbírka klišé a erotických rádoby vtipných náhod, ale nějak mi to tu přišlo zábavné, ze začátku mi připadalo, že seriál oplývá spoustou energie, že má zkrátka šťávu. A tak i když těch pádů a různých částí hrdiny na různých částech hrdinek bylo už v prvním díle vážně hodně, já se dokázal u některých z nich i zasmál, což se mi nestalo už pár let. Dovolil bych si i tvrdit, že to bude hlavně díky hlavnímu hrdinovi, který mi jak svým zjevem, tak i poměrně energickým vystupováním prostě nezapadá na klasického průměrného harémového hrdinu, který má být co nejvíc mdlý, aby se do něj dokázal každý vcítit. Akemicu má v sobě kousek osobnosti, docela příjemné osobnosti, která se projevuje hlavně v momentech, kdy seriál zvážní. Každopádně jsem se dostal až na konec první série a nemám problém s tím se někdy v budoucnu podívat na další díly a zjistit, jestli bude zdejší chrám zachráněn, jestli Akemicu odolá světským pokušením, případně s kým skončí. Je trochu škoda, že seriálu časem začal docházet dech, nebo jsem možná ztratil dech já, ale v druhé polovině už mi to celé tak zábavné nepřišlo, spíš naopak, začínalo mě to zmáhat, což způsobilo, že chci Tenpuru dát maximálně 6/10 (což je ale pro ečči harém komedii v mém současném rozpoložení a názoru na ečči a na harémovky skoro jako kdybych mu dal 5*). ()