The Age of Influence

USA, 2023, 3 h (Minutáž: 30 min)

Skeksis

Už iba zo slova „influencer/ka“ sa mi chce zvracať. Všetko sú to chorí ľudia bez štipky súdnosti, zúfalo bažiaci po pozornosti a lajkoch. Keby ich nemali, tak sa asi psychicky zrútia, pritom do cvokárne by mali ísť tak či tak. Danielle Miller – škaredá narušená piča ukradla identitu vyše 30. ľuďom a vytiahla z ich účtov mrte peňazí na to, aby sa mohla pretŕčať na insta s umelou riťou a umelým všetkým, až skončila sedieť s tou superriťou vo väzení. Jay Mazini či Jebara Jebala, či ako sa vlastne volá, mlel tou škaredou falošnou papuľou ako raper, až sa dorapoval do väzenia na 20 rokov, lebo tými trápnymi kecami okradol ľudí „v rámci islamu“ o 20 mega. Tany Zuckerbrot – vychudnutá piča s vypúlenými očami ako keby mala v sebe permanentne 10 éčok a s pleciami 10 cm od krku (také som mala asi trojročná), ktorá chcela byť ešte chudšia a klamala ľuďom o produktoch, z ktorých vraj tiež môžu vyzerať ako Mŕtva nevesta. Potom zopár ľuďom trklo, že z jej úžasnej diéty im padajú vlasy, majú krv v stolici, alebo sa normálne hocikedy poserú. Nejaký Musclehead či čo – skrátka škaredý steroidový žabiak, predával steroidy ostatným blbcom, a potom sa čudoval, že dostal 10 rokov. V jeho prípade to nie je až taká tragédia, lebo v base môže posilovať tiež, akurát nie na steroidoch. Michelle Hobson – najhoršia zlá ježibaba, ktorá mala 4 vlastné deti a 7 adoptovala na otrokov, aby ich nútila natáčať drbnuté videjká pre retardované deti, aby na nich zarábala na YouTube. Inak ich okrem toho zatvárala do zelenej miestnosti bez postele, bez jedla a bez vody, striekala po nich slzák, mlátila ich... Skrátka typická rodinná idylka. Ale skapala skôr, ako išla do basy, takže deti nemajú ktovie aké zadosťučinenie. Tracy Hudson – pošahaná bezprízorná manipulátorka, ktorá sa hrala na Instagrame a bohvie kde na miliardárku, pritom žila iba z nakradnutých peňazí od blbých boháčov. To sú iba niekoľkí kreténi z desaťtisícov. Najhoršie je, že ešte väčší kreténi sú tí, ktorí im to žerú. Instagram, ani iné sociálne médiá nie sú reálny svet. Keď chce niekto upútať tým, že sa hrá na niekoho, kto nie je, aby sa ľuďom páčil, tak to nemá význam. Keď si dá baba urobiť umelé kozy, umelé zuby žiariace asi aj v tme, BBL na zadok, napichať pery, vytiahnuť viečka, napojiť vlasy, do očí šošovky, umelé drápy a botox asi na všetko, navyše ešte aj to vyfotošopuje na nepoznanie, a už sa iba nakrúca pred telefónom ako taký debil, a niekto nepríde na to, aká je celá umelá – tak je ešte väčší debil. ()