emkon

Příběh začíná v okamžiku, kdy si osamělý Kawi přinese z antikvariátu křišťálovou hrací skříňku, která ho přenese zpět v čase. Kawi tak má možnost napravit svůj zpackaný život. Zápletka není příliš složitá: Kawi se zamiluje do Pear. Ta ale miluje Pisaenga, který ale miluje Kawiho. Úvodní epizody mě moc nezaujaly, protože všechny postavy jsou v tom zmatku zoufalé a ztracené. Navíc Krist a Fluke nepatří mezi mé nejoblíbenější herce. Jenomže celý příběh je vyprávěn tak poutavě, je to celé tak zamotané a tak nepředvídatelné, že divák je neustále v pozoru. Kawi zde prochází složitým vývojem. Za jeho protivnost a nerozhodnost bych mu ale nejraději nafackoval. Pisaeng je přesným opakem. Je chytrý, trpělivý, a je také pohledný. Úplně nejvíc se mě ale líbil Kawiho kamarád Max, kterého zde hraje Aou Thanaboon. Max je trpělivým kamarádem, který vždy Kawiho posune vpřed. Druhá polovina seriálu, kde si Kawi konečně uvědomí své city vůči Pisaengovi, je vyloženě úžasná a každá epizoda nám dá něco k zamyšlení. Seriál velmi doporučuji. ()

Petra321

Toto je jeden z mála prípadov, kde si seriál naozaj zaslúži vysoké hodnotenie, ktoré dostáva. Hercom, stvárňujúcim dve hlavné postavy chvíľu trvalo, kým sa mi zaryli pod kožu, no napokon som si ich predsa len obľúbila. Chémia medzi nimi fungovala a Kawiho a Pisaenga stvárňovali naozaj skvelo. Kliatba jedenástej epizódy urobila svoje aj tu, no podľa môjho osobného názoru boli posledné dve epizódy tak trochu zbytočné. Na druhej strane ale nemôžem poprieť, že sa mi páčilo vidieť ako ich život pokračoval a som rada, že všetko skončilo dobre. Keďže svet BL pre mňa už nie je ničím novým, ku koncu som očakávala viac drámy, ktorá však neprichádzala, čo ma naozaj potešilo. Teda, s výnimkou tej jedenástej epizódy, ale ako som už povedala, neprišlo mi to ako dôležitá udalosť. ()