Ambiciózní influencer Marco získá práci snů u výrobce make-upu a tím začne jeho oslnivá cesta za sebepoznáním plná pracovního chaosu i romantických výzev. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (11)

Okouzlení (2023)

Po počátečním rozčarování musím uznat, že mě to bavilo. Klasický příběh o holce, která díky šťastné náhodě získala práci ve vysněné firmě, která záhy musí řešit nějaké trable (k jejichž vyřešení samozřejmě může přispět) a do toho nějaké ty srdeční peripetie, kde máme dva soky v lásce. Akorát tady je ta holka silně nalíčenej mladej kluk na centimetrových podpatcích. Marco byl nakonec fajn. Celý je to odpočinkový, pohádkový (i záporáci se nakonec většinou prostě rozhodnou dobře) a Kim Cattrall je tu pro mě bonus navíc, i když měla celou dobu děsně smutný oči. 3,5* ()

Prosím, potvrďte účast (2023) (E01)

Nalákaná na ukázku s Kim Cattrall, kde vráží do chlápka, který v ní poznává slavnou dámu a zve ji na rande, jsem pustila první díl. A tam na mě vybafne Marco :D. Přiznávám, že v prvních minutách jsem si řekla, že to nebude pro mě, ale dala jsem tomu šanci. Je to vlastně šablonovitý příběh o obyčejné holce, která se náhodou dostala do velké firmy a začíná si plnit svůj sen. Akorát tady je namísto holky nalíčenej kluk s vysokýma podpatkama. Vadí mi to? Stále jsem se nerozhodla. Každopádně Marco poznal už TŘI pohledné gaye - bohatého synka, stydlivého kolegu a fešného svalovce z Uberu. S kým asi skončí!? ()

Tajná lokalita (2023) (E02)

Malé intriky, hodně přátel. Popravdě jsem myslela, že se z našeho nápadníka pro Madolyn vyklube majitel té druhé firmy (klišé ke klišé ne?). ()

Zpátky do fronty (2023) (E03)

,,Jsem teplejší, než si myslíte!!” Chytlo mě to, je to klasická oddechovka s neklasickým obsazením (heteráka abys zde pohledal) a když vynechají poznámky o otevřených zadcích, budu ještě spokojenější. ()

Jedině hotovost (2023) (E04)

Krysa! Můj tip je Madolyin amant, ale to by bylo až moc průhledný ne? ()

Nemůžu vás pustit dovnitř (2023) (E05)

Takže vedle jak ta jedle. A Chada od teď už máme rádi všichni, že jo? Parker se dá pochopit, stejně tak Marco… no zapeklité to ti kluci mají. ()

Máme plno (2023) (E06)

James je divnej. Marco se v tom plácá. A já nemám favorita. A závěrečná záchranná Chadova mise? :D Skvělá! A ten úplnej závěr?! Za ten čtvrtá! * ()

Je mi jedno, s kým se znáte (2023) (E07)

Tsss! Podezírat Teddyho! Tento díl zanechal dost zlomených srdcí. A já už definitivně vím, že jsem #teampreston ()

Jste na seznamu? (2023) (E08)

#teampreston se právě otřásl v základech. Marco se tu většinu dílu chová jak vůl. Ale on to takhle hrál vlastně celou dobu, takže sklízí, co zasel. A zásadní otázka zní: Kde je sakra Teddy!? ()

Tak pojďte (2023) (E09)

Ó jemné manipulace. ()

Nezapomeňte dát spropitné! (2023) (E10)

Na závěrečný díl mi to přišlo slabší. Půda pro další řadu vytvořena a já se na ni s chutí kouknu. A ty řeči o přátelství a hranicích? Já jim to nežeru! ()