V rámci experimentu je psovi, který byl brutálně týrán, provedena operace, při níž mu jsou jeho kosti nahrazeny kovovými. Nenávist v jeho hlavě ale zůstává. Začíná krvavá štvanice kde vyhraje jen ten, kdo přežije! Otázka je, kdo to bude... (oficiálny text distribútora)

Honzulik

Rottweiler - tak jsem si s očekaváním prohlédl tento film a pak se teprve podíval na uvedené komentáře. Nízké bodové hodnocení mne trochu překvapilo. Film sice není žádná sláva, ale uvedená hodnocení se mi jeví přehnaně kritická a hodně vzájemně podobná. Ano scénář filmu sice něco postrádá a divákovi nebylo vysvětleno několik věcí, jako například důvod vzniku psa kyborga v souvislosti s týráním a podobně. Samotný a logický důvod, proč pes útočí na své oběťi, je taky poněkud nedomyšlený, Ale přejděme to s nadhledem, neboť hlavní prioritou filmu je od samého začátku pouze diváka co nejvíce zaujmout a pobavit především vizuální dynamickou podívanou, která je založena na střetnutích člověka se psím terminátorem a který nemilosrdně zabije vše co mu přijde do cesty. Tato podívaná je obstojná, kameramanem vcelku kvalitně natočená a proto diváka zaujme. Pes Terminátor vraždí určené oběťi a často paroduje scény se známého filmu s Arnoldem Schawrzeneggerem. Samozřejmě se jedná spíše o "béčkovou" scifi, která má opravdu za úkol jen pobavit samotnou akcí a v tomto ohledu film plní svůj účel. Uděluji 3* ()

Madax

Jsem nadšen. Vzhledem k odpudivým kritikám na tento film jsem toho moc neočekával, vlastně jsem čekal pěknou sračku, a o to víc jsem byl překvapen vysokou kvalitou snímku. Jenom mě mrzí, že ji dokážu ocenit jenom já... ()

melfea

Je to strašně strašný, ale musím dát ty 2 hvězdičky, protože mě to svým způsobem bavilo. Občas mám náladu na takový hodně špatný film ... dost jsem se nasmála. Rotvík se svítícíma očima a kovovýma cvakačkama byl super a ten dramatický závěr hmmm luxus a dokonce i pokud o nějaký duchovní rozměr celého tohohle béčkového masakru ... byla jsme spokojená, dostala jsem přesně to, co jsem si přála - skvěle příšerný film . ()