Juan Carlos – Liebe, Geld, Verrat

• angličtina King Juan Carlos I (viac)

Vzestup a pád bývalého španělského krále Juana Carlose I. od jeho korunovace v roce 1975 do současnosti, doprovázený aférami, touhou po penězích, obviněními z korupce a zneužívání moci v nepředstavitelném rozsahu. (SkyShowtime)

DonBraso

Španělský ptáček, který hromadil prachy a všichni okolo "Já nic, já muzikant". Jedna vychytralá ženská, která vlastně ze sebe dělala celou dobu dokumentu husu, která tou německou precizností si nechávala všechny dopisy od miláčka Juana pěkně u sebe.Je až s podivem, že zrovna tato osoba má mraky prostoru.Ono totiž je to dost o ní a Juan je tam pár kousků do saka a vyfotit se se Archivní kousky určitě zajímavé,jen se to zbytečně rádoby dramatizuje co se týče Monaka.Tahle smetánka je v jednom pytli a nechápu, vlastně chápu, že se z toho dělá taková věda.Nekdo 65 milionů dolarů nebo euro už nevím jaksi někdo dal jako dar a Španělský lid logicky nebyl úplně nadšen.Ale ruku na srdce, těch Carlosů je tedka celá řada.Tajny služby a tohle okolo,v dnešní době i policie, vše je to napojený jak drátek,jen musí každej držet hubu a moc to nedávat na odiv.Konec dokumentu takový nějaký.Corinna jak jsem psal,hraje prim.75% ()