Vyhliadka strachu

(TV film)
  • Slovensko Niekto ma sleduje (viac)

Zdá se, že Celeste má všechno, co si jen může přát: úspěšnou kariéru, sympatického přítele a luxusní byt s výhledem na město, který bere dech. Její pohádkový život se náhle změní v noční můru, když se stane cílem nebezpečného voyeura. Ten jí nejdříve posílá anonymní balíčky a obtěžuje ji dotěrnými telefonáty, záhy se k ní dostane dokonce do bytu. Vše nasvědčuje, že nebezpečným neznámým je nepřátelský majitel nedalekého baru David Jacobson. Protože je policie v případě sexuálního devianta bezmocná, půvabné ženě nezbývá než se vypořádat s nevítaným "obdivovatelem" sama. (oficiálny text distribútora)

Pattrick

Achjo .. TV filmy je tak těžké hodnotit :). Ono si to hraje na pěkný, mrazivý thriller (který jsem už dlouho neviděl, škoda no), ale i tak je to pouze příjemná průměrná podívaná, kvalitně zpracovaná na televizní film. Shannen se předvedla znovu dobře, snad dostane možnost už ukázat něco pořádnějšího než jenom ty TV filmy. Konec jsem předpokládal, že tak dopadne a bylo mi jasné, kdo to vlastně dělá, takže dost primitvní scénář (opravdu, hloupý) a kazí dojem filmu i samotný jednoduchý, né, tak thrillerovský závěr. Kdyby nedávali hnedka potom 24 hodin, asi bych to nedokoukal a usnul, ale jsem spokojen, čekal jsem horší věc. Skoro 2* ale Shannen to vytahaje ()