Herečka a politik se chtějí konečně rozvést. Do manželství se jim ale plete spousta mocných lidí, a na rozchodu proto budou muset zapracovat společnými silami. (Netflix)

Vavča

Riisa Naka je excelentní herečka, která nemá vždy úplně šťastnou ruku ve výběru top seriálu, vždy jí do klína spadne, nějaký ten průměr, nadprůměr. Prvních pět dílů to vypadá na úžasný typ žánru remarry comedy, kdy populární herečka Jui Kurosawa a její Šódži Taiši (Tóri Macuzaka) manžel, rádoby neschopný politik se chtějí rozvést, ale nemohou, protože by to oběma zničilo kariéru. Riisa podává naprosto úžasný výkon nespokojené, kdysi podváděné manželky, její etudy jsou nejen pro místní herecké ceny, ale prostě na Emmy. Tak silný, hravý a neskutečně procítěný výkon to je. Jenže poté dochází scénáristické nápady, humor se ztrácí a příběhová linka jde dost nesmyslným směrem. Ale prostě žijeme v době, kdy se ideologie lásky, a návratů nenosí, takže na rozdíl od 90.let happy end prostě být nemůže, což je škoda. Tóri Macuzaka musel v roli neskutečně trpět, protože hraje airheaded povrchního politka, který teprve objevuje svoje vnitřní a hlubší já, aby se z něj stal lepší člověk. Přitom on hraje ve filmech velmi složité a nevděčné role, bylo neskutečně zábavné ho sledovat v této komediální roli, kdy se snaží vyvážit svoje politické snahy a libido. Pro příznivce hlavní herečky jasná volba, ostatní to mohou zkusit. ()