Odsouzený vrah (Ray Liotta) čeká na smrtící injekci, která ho navždy pošle tam, kam patří. Jaké je jeho překvapení, když se probere v márnici a je mu učiněna nabídka, která se neodmítá. Tedy že se stane jakýmsi laboratorním králíčkem a budou mu podávány prášky na změnu chování. Samozřejmě, že za smysluplnou spolupráci dostane jakousi svobodu s náramkem na noze. Ze začátku se zdá, že prášky nefungují, ale když se změní dávky, tak se subjekt i hlavní doktor nestačí divit. (PROCESOR)

picháček

narozdíl od jiných komentujících zde pro mě nebylo v průběhu příběhu ani po něm důležité, jestli tvůrci chtěli, abych s napraveným vrahem sympatizoval nebo ne. pro mě je důležitý celkový dojem z filmu a ten je téměř výborný. uznávám, že to bůhví jak hlubokou pointu nemělo, nicméně děj byl svižný a nenudil. hvězda dolů za prohánějící se žigulíky kolem myčky, kde lee ray pracoval. ()

Snakefinger

Vůbec mě to nechytlo. Dalo by se z toho námětu fakt vykřesat více a ne to prodlužovat za hranici bolestné únosnosti. Bohužel i Willem Dafoe byl hodně za průměrem svých obvyklých hereckých výkonů. ()

draxxi

No nakonec to bylo lepsi nez jsem cekal, i kdyz logika trochu haprovala. Ale fajn film a k tomu krasna, mladinka Michelle jako bonus... 11/8/2023 64% ()

JARDAHONDA

Napínavý film se zajímavou myšlenkou... řekl bych : Slušné béčko, trochu nedotažené do konce avšak velmi zajímavé.. Závěrem za *** ()

goodridge

Dej celkom slusny, len skoda, ze nudny. Samozrejme za pozretie to stalo, ale velmi rychlo na tento film zabudnem. Ale Dafoe a Liotta prijemne prekvapili, mam ich rad ()

TylerD.

Výkon Raye se mi moc líbil a vlastně i vše ostatní je v pořádku. Lepší hodnocení dávám ale jen filmům, které dají něco navíc. Tohle byl jen slušně zvládnutý film, který se nebojím doporučit. Jen mi zrovna tady nesedl špatný konec. Btw. jde o první film, ve kterém mi byla MiRo sympatická proto, že si jako obvykle trapně nehraje na ultra kruto přísnou tvrďačku. 70 % ()