Zdravotní sestra

všetky plagáty

Nová zdravotní sestra začne podezřívat kolegyni z toho, že její touha po pozornosti může mít něco společného se smrtí několika pacientů. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (5)

Zdravotní sestra (2023)

Zdravotní sestra rozhodně dokáže na dva večery zabavit, to se jí upřít nedá. Má spoustu much, klouže po povrchu. O žádné z postav se tak vlastně nic moc nedozvíte. A Pernille se svýma (pardon) tupýma pohledama plaketku za miss sympatie rozhodně nedostane. Ale nemůžu říct, že bych se při koukání nudila. To bych lhala. ()

Boj o přežití (2023) (E01)

První díl mě zaujal i když mám výhrady. Má to dobrou atmosféru. Pernille v podání Fanny Louise Bernth mi není dvakrát sympatická. Občas je to s těma zkoumavýma pohledama a pomalým krokem přehnaný. Josephine Park alias Christina má teda úplně jinou energii. A scéna lékaře a pozůstalého bratra mi přišla šílená - tomu fakt věřil? Teď myslím toho lékaře, že to řekl takhle na rovinu. K těm lékům by se dostal jak? ()

Tým snů (2023) (E02)

Občas nějaká scéna vyznívá trochu směšně, i když by neměla. A hlavní hrdinka tomu moc nepomáhá. To, že se to odehrává v roce 2015 a léky jsou v té nemocnici prakticky volně dostupný jako bonbóny  a nikdo se po tom, že se ztrácejí nepídí, je zarážející. Stejně tak fakt, že se Christina všechny ty lži nesnaží ani moc skrývat a všichni dělaj, že jsou slepí. ()

Vezmi mé srdce (2023) (E03)

Smyčka se nám stahuje. Šťastná náhoda, že spí s kým spí. Jinak bychom se asi nikam dál nepohli. ()

Noční (2023) (E04)

Christina se nám rozhodne během jednoho večera vyvraždit půlku nemocnice a to se jí stane osudným. U Pernille se bohužel vracíme k tupým pohledům a pomalému kroku. Takže asi nejvíc se mi z celého dílu líbilo závěrečné setkání. ()