Wintertide

všetky plagáty

Beth (Niamh Carolan), dobrovolná strážkyně izolovaného severního města, bojuje s epidemií deprese, která mění několik zbývajících obyvatel v zombie. (JasonCZ)

Keledaia odpad!

Uprimne me fakt zajima jak to dopadlo, pac interesting topic, ale nedalo se na to divat. Postavy neunosne nudne, story nudny, nevim co se tam delo, pac to bylo k nevydrzeni. ()

JASON_X

Díky mému skorojmenovci za anotaci. Rád bych jenom zdůraznil, že se jedná o film KANADSKÝ. A i když jsem už v posledních letech viděl pár kanadských filmů, které kanadsky vůbec nepůsobily, tak tenhle je opět čistokrevně kanadský se vším všudy. Takže se připravte na divné (opravdu tuze divné) herce, tuze divný děj, divnou odpudivou hudbu a brutálně televizní look. S postapokalyptickými zombiárnami, které mám tolik v oblibě, nemá tenhle poloamatérský experimentální nízkorozpočťák společného absolutně vůbec nic. Žádní zombies v něm totiž ani nejsou a zmínka o nich je jen nečistý trik distributorů přilákat na tohle divné filmové lejno důvěřivé hejly, jako třeba mne. Jediné scény, které stojí za zmínku, jsou zneklidňující živé sny divné hlavní hrdinky, odhadem tak pět minut čistého času. Zbytek pak je nezáživná kanadská nuda. ()