Díky nahrávce z domácí kamery bývalá vojačka zjistí, že smrt jejího manžela je jenom špička ledovce vražedného organizovaného zločinu, který sahá daleko do minulosti. (Netflix)

Recenzie používateľa Martrix k tomuto seriálu (6)

Epizoda 1 (2024) (E01)

První dojmy: detektiv z vizáží pakistánského Adama Sandlera po mozkové mrtvici, výsměch Škodovce, použití slova dezolát, trochu za vlasy přitažená zápletka, která sice neříká proč se to celé stalo, ale stejně je v jednotlivostech předvídatelná. Do toho pokus rozostřit fokus diváka tím, že postava Maye trpí jakožto válečná veteránka PTS.. . To nemám rád, je to scenáristická berlička. Tvůrci pak předkládají obrazy, kdy divák netuší co je vidina a co ne. Takže zatím to vidím jako dost vyhajpovanou záležitost. Ale uvidíme, třeba tvůrci překvapí. ()

Epizoda 2 (2024) (E02)

Je to zamotané způsobem, ze kterého se může vyklubat klišoidní netflixárna, ale závěrečná informace naznačuje jen o malinko blbější možnost. Že to bude přepálené megaspiknutí. Nebudu ale předjímat. Nicméně tvůrci mě pořád nepřesvědčili, resp. ještě jsem se "nenapojil". ()

Epizoda 4 (2024) (E04)

Krimi je to asi až na posledním místě. Navrch mají rodinné spletitosti. Taková "drobná" míra zločinnosti, byla kdysi běžnou součástí telenovel, jako třeba Dallas. Tvůrci kupí jednu zamotanost na druhou, odkrývají motivy, které s případem nesouvisí, nebo jsou zavádějící... . Můj šálek kávy to úplně není, ale dokoukám to. ()

Epizoda 5 (2024) (E05)

Tato epizoda potvrzuje, že nejde o žádnou seriálovou událost roku, ale spíš jednohubku pro nenáročné. Určitě to není žádný průšvih, na produkci Netflixu jde o nadstandard. Herci velmi slušní, výprava a hudba taky ok. Scénář je sice na první dobrou čalamáda, ale už teď je jasné, že se žádného WOW nedočkáme...plnou parou vpřed se ženeme ke klišáckému rozuzleni. ()

Epizoda 7 (2024) (E07)

No tak jo, mýlil jsem se, přecejen se tvůrcům povedlo mě překvapit. Sice na to šli dost kostrbatě a zpětně mnohé z toho co většina postav dělala, nedává smysl, ale kdo by to chtěl rozpitvávat ... . ()

Epizoda 8 (2024) (E08)

Uznávám, že i přes předchozí výhrady je závěr povedený. A protože platí to otřepané, konec dobrý, všechno dobré, tak ano jde o nadprůměrný seriál. Přesto si myslím, že kdyby se děj trochu odšmodrchal, mohl to být slušný, dynamický dvouhodinový thriller. ()