Sarah Millican: Bobby Dazzler

Sarah Millican

Účinkujú:

Sarah Millican

warrenur

Tento Sarin special som dlho ocakaval. Opat je s minutazou velmi stedra -  1h20min a plna "necudnosti". :) Uvodny otvarak s podprsenkou bol jej typickym prvkom. Pobavila karticka s varovanim o jej vlastnej show. :) A tiez vysvetlenie komplimentu "Bobby Dazzler" v nazve, ktore som, popravde, nepoznal. A potom nasledovala klasicka rozpravacska obzervacna rutina, ktoru mam u nej rad. Navsteva ocnej lekarky a porovnavacka stavu s muzom. Klasika. Taktiez rutinka s klaunovskym "zahukanim" nie je neznama. Detske party s detstva. Nasledovna cast uz bola tradicne genialny crowd-work s publikom na tomu, co blaznive, ci bizarne robili ludia pocas a po pandemii. "Smell of beef and cheese", bit s kiwi a priatelom bol genialny :) Pyzamove slogany pobavili. "Mashing potatoes and wanking". :) Sedem znakov starnutia a ako jeden z bodov ludia, ktorym je umoznene zostarnut. To bola dokonca hlbsia myslienka v kontraste so spevackou Madonou. Masaker boli i reakcie na reklamy na hygienicke vlozky pre zeny....to bolo fakt drsne. :) Nemenej bit s menstruaciou - "looks like the first 20 minutes of Saving private Ryan" :D Vystupnovalo holenie pred sexom. Zaver s odrezanym kuskom prsta a punch s clitorisom ma az tak nebral. Musel som si obcas pomahat s prekladom, pretoze special bol plny vyrazov z britskej anglictiny, ci typickych britskych realii. V celku nadpriemer, ale predosle dva Sarine specialy sa mi vsak pacili viac. I tak odporucam. Treba si vzdy vyskusat, kam az komik/komicka mozu zajst, aby ste sa este bavili. :) ()