Dokumentárna séria o živote a kariére Ivety Bartošovej Málo mě znáš sa v troch epizódach zameria na cestu sebavedomého, talentovaného a spočiatku neskúseného dievčaťa z Frenštátu pod Radhoštěm do veľkého sveta, na éru pod umeleckým vedením Ladislava Štaidla a na obdobie, keď sa Iveta Bartošová z jeho vplyvu postupne vymaňuje a etabluje sa v jednom z najúspešnejších muzikálových predstavení našej histórie. Dokument tiež odkrýva príčiny Ivetinho následného ústupu z verejného života a okolnosti záveru jej života. (TV Markíza)

Recenzie používateľa otík k tomuto seriálu (4)

Málo mě znáš (2024)

Dobrý dokument, který v prvním díle parádně naladí diváka lačného po dokumentu o Ivetě Bartošové, druhý díl ještě pár informací přidá a ve třetím díle už jsou jen nářky na to, jak Bartošová na vše byla sama a jak ji semlel bulvár. Škoda, šlo z toho vytěžit daleko víc. ()

Epizoda 1 (2024) (E01)

Suprový dokument, který obsahuje autentické písničky a rozhovory s Ivetou a pak rozhovorky s Ivetinými kolegy, fandy nebo recenzenty hudby. Informací je mraky, všechno zajímavé, dobře natočené a původní záběry s Ivetou dobře sestříhané. Není co vytnout. ()

Epizoda 2 (2024) (E02)

Po prvním díle zde trochu sešup dolů, střední pasáž Ivetina života není tolik zajímavá, i proto tady to nemůže být tak dobré jako v prvním díle. Ale dozvíme se zase spoustu informací a uvidíme dnes už hodně bizarní videa z Ivetiných vystoupeních. ()

Epizoda 3 (2024) (E03)

Tento díl je asi nejslabší. Diskutující se pořád točí kolem toho, že o Bartošovou neměl nikdo zájem a že se nikdo nezajímal o její duši, že ji zválcoval bulvár a že všichni kolem ní mohou za to, jak dopadla. No dobře, tohle je možné. Ale proč se nedozvím nic o jejích posledních letech? Tohle mě fakt zklamalo. Škoda, jinak tu bylo zaděláno na faktu super díl. ()