Neklid na lůžku

• USA Disquiet

Po téměř smrtelné autonehodě se Sam (Jonathan Rhys Meyers) probudí a zjistí, že je uvězněn v opuštěné nemocnici tajemnými a zlověstnými silami, které nemají v úmyslu nechat ho odejít. (bianci)

pornogrind

Sam(Jonathan Rhys Meyers) se probudí ve špitále ze kterýho není úniku. Lidé se zde objevují a zase mizí. A on neví která bije. A spolu s ním nebude vědět ani divák. Ikdyž je pravda, že po chvíli si asi každej začne domýšlet co že se to v tom špitále asi děje. I přesto, že jde o typ filmu na jedno podívání já mu ty 3slabší hvězdy dám. Mě to celkem bavilo. Zároveň si myslím, že moc šancí na úspěch tenhle film nemá, protože pro většinu lidí to bude jen nudný pobíhání po nemocnici. Ale třeba se mýlím. ()

Daiker

No film začíná luxusně.... Prvních 20 minut s agresivním dědkem překvapila.... A to je vše. Pak nastoupí jakési neherečky typu Tutka obecná a vše šlo do háje.... Ty jejich jizvy nakreslené fiksem jsem jako neviděl 😂 Další postavy jsou jak z AHS light verze. Děj je trapný a nezajímavý.... Škoda, mělo to zůstat v komorním stylu a levná produkce by určitě nevadila..... ()

JASON_X

Pointa je samozřejmě jasná od první... no dobrá, tedy od druhé minuty. Ale o to asi nejde, předpokládám, že jasná být měla. Spíš mi vadil polopatismus scénáře, ke konci víc a víc zasviněný melodramatickým patosem a nasládlým pseudoduchovnem, nebavil mě ubohý televizní vizuál, vadilo mi obsazení většiny ženských rolí (samé nesympatické bezduché silikonové kurvy), zamrzelo mě přehrávání Meyerse, jediného slušného herce ve filmu, znechutila mě (už jaksi povinná) vsuvka o bělošském rasismu (a navíc policejním)... A tím vším se tenhle už beztak druhořadý thriller stává thrillerem podřadným. A závěrečná ajlavjů SMSka z barda byla třešínkou na celkové obsahové slabomyslnosti. ()

Astaroth12

Film nemá naozaj čo nove ponúknuť a aj keď servíruje všetko známe veci, je v tom veľmi nevýrazný a slabý. Bolo veľa možnosti, kam sa film mohol uberať a on sa uberie práve takou , ktorá žiadne záhadné prekvapenie neponúka. A tak je jasné, že sa tu nielen o žiadnu originalitu nejedná, ale hlavne je skoro od začiatku predvídateľný a úroveň tohto filmu výrazne znižuje aj celkom hlúpy scenár. Napríklad taká scéna z čerpacie stanice, kde sa nezmyselne niekto rozhodol utekať a iný ešte absurdnejšie strieľať. A tých primitívnych nápadov tu bolo oveľa viac. Je pekné, že v takomto braku sa našlo veľa známych tvári, ale škoda, že ani oni nemohli zabrániť chabému výsledku. Je fakt, že ani dobrý herci nemôžu zariadiť aj slušný výsledný efekt. Slabé 2*. ()

Morholt

Celkem záhy se dá uhodnout, o co vlastně jde, protože podobných nemocnic nebo hotelů či panských sídel už tu bylo přehršel. A ani samotný děj nijak nevybočuje ze zavedených pořádků. Winnick se sice snaží mlžit, ale moc mu to nejde a výsledkem jsou jen zmatky a nelogičnosti. No a divák si neužije ani napětí či povedených masek. Ale mě to přesto celkem bavilo. Ono se totiž pořád něco děje. Meyers je neustále v pohybu, v jednom kuse na něj někdo útočí a nebo někoho potkává, takže už tak krátká minutáž uteče jako voda. Samozřejmě je to jen průměr, ale s vypnutým mozkem se u toho dá pobavit. 50% ()

• Film sa natáčal vo Vancouveri (Kanada). (Arsenal83)