emkon

První polovina seriálu je úžasná a plná skvělých momentů. Děj je vyprávěn v rychlém tempu. Jsou tam scény, které mě dojaly a úplně rozsekaly (ep. 5+7+8). Santa v roli Cakeho je tak úžasný, a tak živý. Tu postavu si hned zamilujete. Do té doby jsem si myslel, že koukám na jeden z nejlepších seriálů vůbec. Od deváté epizody ale tempo zvolnilo, když si kluci k sobě znovu začali hledat cestu, Jedna z posledních epizod mě i přišla zbytečná. Takže nakonec jen asi lehký nadprůměr. Ale určitě stojí za zhlédnutí. Téma je originální. ()

Petra321

Toto je neskutočne podceňovaná dráma. Mrzí ma, že mnohé iné, ktoré ani nie sú tak dobré, si získali veľký hype a toto zostalo niekde v úzadí. Herecké obsadenie je naozaj skvelé (Wabi Sabi má jednoducho stálych zamestnancov, rovnako ako GMM TV) a to isté platí aj pre zápletku. Eiw a Cake sú dvaja najlepší priatelia už od útleho detstva, čiže spoločne zažili snáď úplne všetko. Napriek tomu vidíme, že sú odlišní a zároveň jeden druhému tak podobní, čo sa prejavuje najme v druhej polovici. V prvej takisto, ale nie do takej miery, pretože až po časovom posune sme mali možnosť vidieť, ako sa obaja zmenili. Vyrástli. Dospeli. To sú tie správne slová na opísanie vývoja týchto dvoch hlavných postáv. Pevne verím, že na tento skvost natrafí viac ľudí, pretože toto si zaslúži omnoho viac pozornosti. ()