NJPW Wrestle Kingdom 17

(relácia)
všetky plagáty

Show Wrestle Kingdom 17 sa uskutočnila 4. januára 2023 v Tokyo Dome v Tokiu v Japonsku.

Zápasová karta:
1) Pre-Show Exhibition Match: Ryohei Oiwa vs. Boltin Oleg
2) Pre-Show NJPW King Of Pro-Wrestling Title 2023 Right To Challenge/New Japan Rambo Match
3) Pre-Show Six Man Tag Team Match: Satoshi Kojima, Togi Makabe & Yuji Nagata vs. Minoru Suzuki, Tatsumi Fujinami & Tiger Mask
4) IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship: Catch 22 (Francesco Akira & TJP) (c) vs. CHAOS (Lio Rush & YOH)
5) IWGP Women's Championship: KAIRI (c) vs. Tam Nakano
6) IWGP Tag Team Championship: FTR (Cash Wheeler & Dax Harwood) (c) vs. Bishamon (Hirooki Goto & YOSHI-HASHI)
7) NJPW World Television Championship Tournament Final: Zack Sabre Jr. vs. Ren Narita
8) NEVER Openweight Championship: Karl Anderson (c) vs. Tama Tonga
9) Six Man Tag Team Match: Hiroshi Tanahashi, Keiji Muto & Shota Umino vs. Los Ingobernables de Japon (BUSHI, SANADA & Tetsuya Naito)
10) IWGP Junior Heavyweight Championship Four Way Match: Taiji Ishimori (c) vs. El Desperado vs. Hiromu Takahashi vs. Master Wato
11) IWGP United States Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Kenny Omega
12) IWGP World Heavyweight Championship: Jay White (c) vs. Kazuchika Okada (GTS_PUNK)