Django

Dáma (E02)

(epizóda)

Sarah učiní objev, který zachrání finanční situaci Nového Babylonu: podzemí města je plné ropy. Spolu s Johnem zatlačí na banku v Elmdale, aby financovala vrt. Tím si na sebe přivolávají hněv Elizabeth Thurmannové, místní potentátky, která chystá léčku. (Canal+ Action)

tomik99

V ději se malinko ztrácím a úplně nechápu motivace hlavních postav. Mám obavu, že se některé věci dějí, protože to tak scénář jen vyžaduje. Chce to ještě pár silnějších scén a trochu zamakat na příběhu a může to být dobré. Zatím je to ale těžký průměr. Zároveň mi vadí ta westernovská utopie s černochy. Lecco si mohli tvůrci odpustit. ()

MickeyStuma

„Náš svět je rozdělen na pány a služebníky.“ „Stvořitel nestvořil na Zemi různé rasy, aby silní ničili slabé.“ Jak je vidět, rasismus je prostě viděn všude. Každopádně, co se týče Elizabeth, už víme, co je zač. Retrospektivní dějová linka začíná být otravná, ale je to typická dějová šablona vyobrazující vztah a historii postav, o které jde především. Na závěr nechybí ideologie ohledně sexu. Sex bělošky s černochem je normální, ale masturbace, v tomto případě ženská, už je boží hřích. ()