Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

Handle

Je to celkem sranda, zasmál jsem se, ale film přiřazuju spíš k těm, co stačí vidět jednou a pak už je to nuda.., Ale na druhou stranu mě ten film vůbec nevadí, natož, že ho tu cekem pěkně kritizujete... ()

Genero

Božínku, to byl ale hloupý, odporný a plytký film. Fuj, fuj. Jednou jsem si s Diegem udělal hezký výlet na pramičce na Máchově jezeře. Při každičkém záběru Diegovy svaly na mohutných pažích hrály serenády na oslavu jeho mužství, zapadající slunce se odráželo od jeho vypracovaného naolejovaného těla a já hrál na loutnu a pěl nejkrásnějším slavičím hlasem. Večer jsme si pak rožnili na ohýnku žužu a já se báječně bavil Diegovým moudrým intelektuálním humorem. Takhle mají vypadat vyjížďky na vodu s přáteli a ne jako tahle nejapnost, které se může zasmát snad jenom nějaký omezený homofobní heterák bez kapky nadhledu. ()

ProjectAlice

Skvelá komédia s Cubom Goodingom Jr. Na to, že sa film odohráva na lodi gayov som sa celkom dobre zabával. Koho by nepotešil príchod švédskeho bikinového týmu? Radosť sa dívať na Victoriu Silvstedt v tomto filme. Je to komédia a tak okrem zábavy nemôžete ani nič iné čakať. ()

Tommassi3

"Zatracenej jeseter !! Trenérce shořela minda !!" ;) Přiznávám bez mučení, že jsem tuhle v důsledku hodně nevkusnou šmíru viděl už několikrát a ačkoliv Boat Trip klesá ke dnu rychleji než Titanic, byť si to narozdíl od jeho pasažérů naprosto zaslouží, skýtá několik spíše nepodstatných ale, která mi zkrátka nedovolí ji pokrytecky rovnou odepsat.. Jednak se musí nechat, že chemie mezi Goodingem Jr. a rozkošnou snědou kráskou Roselyn Sanchez působí skoro až hmatatelně, pak je tu samozřejmě pro potěchu mužského heteráckého oka ten švédský tým vyprsených blondýnek, ale především starý lišák Roger Moore, který ač je ho jednomu až upřímně líto, činí většinu svých výstupů přes obludný scénář nesmírně vtipnými.. Ten spáchal mistr buranského supertrapna Mort Nathan, který mě už jednou doslova znechutil svým Kingpinem, v jehož duchu lascivního humoru kráčí i právě tenhle kousek, vyprázdněná crazy komedie, která krade nápady z Někdo to rád horké, aby si s nimi vytřela řiť a ještě se tomu hurónsky smála.. Hloupé, většinou urážející, leč natočené s nesmírnou lehkostí toaletního papíru.. ()

Marek1991

Sexistické, tuctové, s otrasnými hereckými výkonmi, navyše s otrasnou homosexuálnou témou vnútri. Prostredie to zachraňuje, ale inak je to len komerčná záležitosť, ktorou nás kŕmili a vlastne ešte kŕmia naše televízie. Takéto filmy vznikali ako na nejakom výrobnom páse a nebolo k tomu treba ani veľa umu. ()

Torision

"A jentak mezi námi, je na lodi hodně voňavejch prdelek?" Tohle je dost průměrná komedie, která ale nenudí a navíc obsahuje i pár hodně dobrejch scének, jako když se Jerry s Nickem dozvěděj, že jsou vlastně na lodi plný bukvic nebo když Roselyn Sanchez ukazuje tu felaci s banánem. Navíc Roger Moore je fakt kabrňák a hraje toho postaršího buzeranta fakt přesvědčivě ("Páreček?"). Jo a taky kopa švédkejch modelek. Dávám tomuhle 60% ()

F.man

OK přiznám, že pár úsměvných momentů tam je. Bohužel jsou zasypáný naprosto odporným balastem, který obestírá celou tuhle krávovinu. Bléééé How could you think I'm GAY? ()

Adys-Aduna

I přeze všechny negativní vlastnosti filmu, jako děj atp., jsem se i docela i párkrát pousmál nad absurditou některých scén a celkově musím říct, že sem se i relativně bavil a s rukou na srdci mohu prohlásit, že sem viděl už mnohem horší filmy. ()

mustafa

No já jsem se místy bavil, nebudu zapírat. Jenže to by se na scéně nesměl objevit Cuba Gooding jr. v pavím převleku a hlavně by nesměl mít tanga. Když si na tu scénu vzpomenu, tak se mi dělá blbě (zajímavé, kam až dokáže klesnout dříve talentovaný herec). Teplé řeči Rogera Moora jsou kapitolou samy pro sebe, nabízí se otázka: Má tohle za pořebí? Zřejmě ano, ale je všem pro smích.. Ty jeho "chytrácké" řeči jsou naprosto nemístné a nechutné, ach jo.. Nejhorší jsou ale všudepřítomní gayové v kožených oblečcích a holou prd*lí - z toho mi bylo opravdu nevolno a myslel jsem, že zešílím. No ale švédskému opalovacímu týmu to tam slušelo:-)) Toto je film na jedno použití, a to i přes pár povedených vtípků (npař. Will Ferrell v realitní kanceláři nebo opilý Gooding padající do bazénu.. ()

Džejkop

Veškeré hvězdičky jsou za švédský opalovací tým a Gabriellu. Ne, že bych měl něco proti homosexuálům, ale když je jich plná loď, jde o holý zadek. Být v kůži těch dvou heterosexuálů, tak se domnívám, že bych skočil přes palubu a nechal se radši sežrat žraloky. Jinak si myslím, že se tam objevilo několik vtipných scén, nicméně mnohem více jich bylo na můj vkus odporných nebo nepovedených. ()

kaylin

Mám tuhle komedii prostě rád. Je to strašná blbost, ale viděl jsem ji kdysi jako mladší, někdy pubertě, což byl asi ten nejvhodnější věk, a tlemil jsem se u ní jak cvok. Uvízla mi v paměti, a tak jsem se k ní chtěl vrátit. Teď je prostě vidět, že je to strašná blbost, ale stejně si nemůžu pomoct, ta nostalgie je tu cítit, ale jsou zde prostě místa, která jsou vtipná, a stejně tak postavy, které jsou výborné, anebo minimálně sexy (no dobře, ta je jen jedna). ()

slunicko2 odpad!

Trapně mizerný pokus o komedii. 1) Nejlepší na filmu je oficiální text jeho distributora. Ten naznačuje, že by to sice mohla být trapárna, ale že až tak velká, k tomu zjištění musíte alespoň část filmu sami zhlédnout._____ 2) Doporučuji sledovat výhradně pro studijní účely. Jinak se vám může stát to, co v klasickém citátu: "Mluvil jsem s hloupým člověkem a zdá se, že jsem zhloupl". ()