Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

myszak original

Já jsem se u tohoto filmu bavil. Pokud chce člověk cíleně nekoukat na páteční filmy, co nám nabízí naše ubohé televize, tak jsem se u tohoto pobavil, je to současně pro obě pohlaví. Navíc jsme v rodině vlastnili videopůjčovnu, kde jsem 5 let pracoval a můžu říct, že abychom nasytili naše zákazníky, tak jsme kupovali téměř vše ... toto je jedna z těch lepších komedií posledních 10 let ... ()

prometheusll

Náhodou skvělá komedie. Něčemu jsem se i zasmál ale něčemu i ne. Na ty Švédky je radost se koukat..Příběh přehledý,hudba hrozná ale pro takové filmy je to jedno. Je tu vidět,že není vůbec ostuda být Gayem,kteří nejsou vůbec špatní a není důvod se jim smát.. ()

surprise odpad!

Přiznám se, že to není poctivé hodnocení. Nedokoukal jsem to totiž do konce, ale v okamžiku příchodu Rogera Moora alias přiteplenýho seladóna, jsem musel na záchod. ()

Tozmi

Na děj se možná trochu kašle nic méně nemůžu si pomoct, humor tohoto filmu ať ten dobrý či ten opravdu extrémně nechutný je prostě bomba a jedná se o béčkový film s pro mně ale dobrým humorem. Vyplouvají 3 hvězdy. ()