Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

Daves97

Já od tohoto fimu nečekal hluboké zamyšlení, ani skvělou pointu, ani nic více než to, co jsem dostal. Ano je to humor jiného typu, než na jaký je asi většina lidí zvyklá. Já se ale prostě bavil. :-) ()

Prosper

Jest proti BOHU když muž má potěchu s mužem. A zde - hleďte plná loď těchto prostopášníků. K tomu blonďaté Kunhůty s kozama jak vozama bezostyšně vystavují svoje oudy Cha ale je to dost velká prdel:-) ()

Filipmachi

Naprostá kravina, u které jsem měl pocit, že to nevydržím smíchy, v určitých pasážích. Je pravda, že by mohli natočit takovej film i o druhém pohlaví, ale aby to nebyl takovej propadák. ()

Bilky

Scenar ponukal hrbu prilezitosti,ktore obaja hlavni heteraci spolahlivo roztopili. Sice som to nedopozeral ale ak som za hodinu nezasmial, tak to neznamena ze som to nepoxopil! :) CUBA je trotl. ()

sa_kra

Na Odpad bych to nedegradovala. Já jsem se místama hodně pobavila, ale jen díky Cubovi Goodingovi a tomu, že venku bylo celkem hnusně. ()

Mr.Shock

Hodně špatné... Nudné, přehnané. Každý druhý heterosexuál je pravděpodobně znechucený a každý druhý gay se cítí nemístně... ()

waltosin

Dobrej je akorát ten začátek jak zjistěj, že jsou na špatný lodi a ty krásný kočky ze Švédska. Jinak herci jsou úplní amatéři a scénář nestojí za nic, kromě jedné situace jsem se vůbec nezasmál. ()

Reiner

Jasně, není to nejlepší kousek. Snaha se cení a i poměrně suchý humor mě dokázal rozesmát. Hudba také fajn. Děj filmu - úsměvný :) ()

yazik odpad!

Jak se říká, ženská bez prde**, je jako týden bez neděle. Komedie bez humoru a hodina a půl trápení. Jednoduše, stručně Plnou parou pryč... ()

Domas88

Rozhodně to není špatné, proto dávám takové hodnocení, já se bavil a to hodně, nasmál jsem se a bavil moc.. Je to prostě hodně povedená komedie, romantická.. ()