Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

klima777

Roger Moore v lehce sebe-parodické roli. Tenhle pán si s C.O. starosti nedělá. Jinak je to moc špatný film. Gooding přece není Eddie Murphy nebo Chris Rock... ()

Kaja

Zvládnu skoro všechno, ale tohle už na mě bylo moc a ani nevím, proč zrovna tahle komedie šla naprosto mimo mě, ale je to tak. On je docela dobrý námět-loď plná homosexuálů, ale myslím, že to trochu přehnali. Cuba Gooding je takovej nijakej a Roselyn Sanchez mi připadala trapná a neustálé obíhání okolo švédských modelek?? ()

yin`

Musím se přiznat, že se mi film moc líbil... ale to jsem měl v sobě asi 2 promile. Po druhé jsem ho viděl střízlivý a už to bylo o něčem jiném (: ()

manonfire

Tak na odpad to není, protože ty ksichty hlavních hrdinů, kterým pomaloučku polehoučku docházelo, že tu něco není úplně košér, mě asi dvakrát dost pobavily. Taky sauna byla zajímavá. Jinak ale problém tohoto filmu je jednotvárné a klišovité zaměření gagů, které nemůže fungovat hodinu a půl. 40% ()

spikey1 odpad!

Victoria Silvstedt a Roselyn Sanchez jsou tu nejsvětlejším bodem:) ale vnady nic nezachrání a kde nic není ani kuře nehrabe... sir Roger Moore jako přestárlý homosexuální seladon? ne díky... ale... bonda mi nikdo takhle zabíjet nebude ()

Smileface

Námět je každopádně docela zajímavý,bohužel samotné "Teen" zpracování je docela bídné a film je místy hodně hluchý a nudný.Nevím,jak se na tento film dívají homosexuálové,ale já jen děkuju za ty kočky ze Švédska,jinak bych Boat Trip určitě neviděl do konce. ()

Cejny

Dobře praštěná komedie s peprnými hláškami. Je to rozhodně hloupý film, který ale slouží k jedinému účelu - pobavit, a to v mém případě splnil. ()

darwin

Naprosto pohodová komedie pro letní dny se skvělým Cubou Goodingem, Jr., krásnými Roselyn Sanchez a Vivicou A. Fox, neodolatelným Rogerem Moorem a spoustou fešných gayů. :) ()

NICOX

No rozhodně to neni žádná intelektuální zábava, ale člověk někdy potřebuje vypnout. Myslim že Cuba Gooding Jr. je jedním z mála herců, kteří můžou hrát jak v komediích (Plnou parou vzad!, Sněžní psi) tak i v dramatech (Ten nejlepší, Radio) a neni trapnej. A teplej Agent 007 (Roger Moore) to je třěšnička na dortu, za toho dávám čtvrtou hvězdu. Vidim to na 4-. 75 % ()