Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

Aurius

Asi jsem jednoduchý ale při prvním i druhém zhlédnutí jsem se bavil velmi dobře. Hlavně teplý Roger Moore nemá chybu. 75% ()

Loki137 odpad!

Ještě chyběl rasismus a střílečka z M60 nebo čehokoliv co umí člověku ustřelit palici a film by mohl být skoro jako z kuchařky "mistra" Uwe Bolla. U některých scén si řeknete : "to je táááááááááááááááááák trapný !!!". Odporné scéný, trapné akcenty a maximálně béčkový herci. Nic proti homosexualitě nemám, ale co je moc je moc. Nevím co si o tomto filmu myslel sám Mort Nathan, ale je vidět že moc šancí na natočení dalších filmů mít nebude - teda aspoň doufám. ()

Tom-ass

Spojte homoloď s jedním heteroušem a přidejte Švédský opalovací tým a srandy bude kopec, Moore s párečkem mě taky dostal. ()

Bornd

Nebylo to tak špatné. Komedie v Americkém stylu. Sice tam bylo pár nudných, hloupých a nelogických okamžiků , ale rozhodně lepší než ty dnešní pubertální komedie.Já jsem se celkem aji zasmál a bavil jsem se.Celkem příjemná oddychovka. ()

Scaevola

Snesitelné při sledování ve skupině, kdy doplňujete děj vlastními komentáři a ještě při tom popíjíte. To se pak i zasmějete v okamžicích, ve kterých vám to autoři nepřikazují. ()

Filas24

Nechápu moc špatná hodnocení ostatních uživatelů. Sice je to jednoduchá komedie s ne moc složitym dějem (což se u komedie ani nedá čekat), ale vtipné je to skoro od začátku do konce a je to skvělá oddychovka na večer u televize. Shlédl jsem tento film snad 5 krat a s každým shlédnutím jsem se bavil víc a víc, takže mužu jen doporučit. ()

lumpcz

Takhle komedie je dost dobrá, ten kdo dal odpad je asi sám GAY............nebo nějakej zaprděnej intouš, je to lehké je to svěží a scénky s buznama jsou k pokukání. Plus palec nahoru za Roselyn Sanches a švédské opalovací mužstvo :-) Komedie na letní podvečer jak stvořená! Hodnocení: 7/10 ()

mucho3

Při sledování této bláznivé komedie se mi po těle udělalo příjemné teplíčko.....teď ale vážně, i když místy až přiblblá podívaná tak svůj účel pobavit to splnilo.. ()

JesterKruger

XD XD XD TO BYLO DOBRÉ XD XD XD hraje tu Cuba Gooding Jr. , který hraje i ve filmu Norbit, ale tohle bylo ještě vtipnější. Nechápu co tady všichni proti tomu máte. ()

Kojak

Tento film určitě řadím mezi nejbláznivější komedie, které jsem kdy viděl. I přes nevalnou kritiku periodik jsem měl chut´ ten film shlédnout. Ten večer jsem měl na to náladu, nad ničím nepřemýšlet prostě se jen smát. A těch veselých chvil bylo opravdu požehnaně :-). Prostě kdo se od srdce zasmát tak vřele doporučuji. Jinak se svým hodnocením zůstávám na 3 hvězdičkách. ()