Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

Candyman

Já se u toho smál, vy odpadi se fakt neumíte odreagovat. Znám ty typy co jsou jakože nad věcí, něco ve stylu "tohle je pod mou úroveň" , ale pak nevím jestli by se měli nějaké ulítlé komedie točit. Raději si dáme nějaké hodně složité drama a pak můžem říkat kamarádům jak jsme vzělaní, že? ()

BLADER

Tak, no, ďalšia bláznivá komédia, ktorá rozpráva príbeh dvoch bláznivých chlapíkov na neuveriteľnej ceste po mori. Tento film je podľa mňa celkovo celkom zábavný, taká srandička. Nič náročného a preto sa mi to tak veľmi páči. ()

Likan7

Celkem sympatický kousek. Přestože znám mnohem lepší komedie, tak přesto se na to v tv rád podivám. 2* za neskutečně sexy Roselyn Sanchez. ()

Ceberus

Pokud vypnete mozek, je to celkem rozumná komedie. Gooding se ksichtí velice přesvědčivě, na ostatních mužských hercích už tak moc nesejde a dámské obsazení má za úkol zaujmout něčím jiným. Roger "Bond" Moore nebyl až tak k popukání, ale dojem z filmu nijak nezkazil. ()

Armin82

Kvalitativně katastrofa, ale několikrát jsem se během filmu od srdce zasmál a přítelkyně taky. Takže asi nebudem tací suchaři, jako spousta lidí zde. Prostě bláznivá jednoduchá komedie a k smíchu to občas opravdu bylo. Což je samozřejmě primární cíl komedií, rozesmát diváka. Za úroveň filmu jako takovýho víc jak 10% dát nemůžu, ale za ten občasnej smích, opalovací tým a Victorii Silvstedt musim dalších 30% přidat :-) Jenom ten bejvalej Bond mi v roli buzíka vůbec neseděl. Na jeho kariéru a zkušenosti to byla role pod jeho úroveň ()

Bukiet odpad!

Šel jsem na tento kousek z donucení přátel. Bylo nás, ubožáků, v kině sedm. Po čtvrt hodině odešli první dva a po dalších pěti minutách jsem zdrhnul i já. Přiznávám se, tenhle film jsem zbaběle nedokoukal až do konce. Snad mi někdy bude odpuštěno, že jsem nechal kolegy v kině samotné. Dobře jim tak! ()

m0lL!sS

Komedie postavená na bázi jednoduchého, ale velmi účinného humoru, který vás zaručeně rozesměje a mnody přivede až k slzám smíchu. Nečekejte žádné zázraky, pouze pohodovou zábavu, kde vám budou těmi nejlepšími společníky počítačový programátor Jerry a jeho nejlepší kamarád Nick. Nebojím se dát tři hvězdičky a osobně mě mrzí, že někdo dává filmu odpad, aniž by ho celý zhlédl. ()

hero_bk

Slovo kýč už je kýčem samo o sobě, ale právě tady je nutné ho použít, protože tento film obsahuje snad všechny existující kýče (romantických) amerických komedií. Ať už je to útěk od oltáře, zběsilý útěk (tentokrát ne na letiště, ale do přístavu), vyznání lásky strašně originálním způsobem někomu, kdo vás už dávno odmítl, výměna pokojů, domněnka o strávené noci... takhle bych mohl pokračovat donekonečna.... Na druhou stranu jsem v některých okamžicích úžasně zasmál, je to taková oddychovka, kterou se nedá brát vážně, ale spíš jako na odreagování po dlouhém dni... 4* ()

Kinpr

Viděno snad pětkrát a stále jsem se u některých scén bavil královsky. Rozhodně to není tak špatná komedie, jak by se dalo dle hodnocení usuzovat. Znám haldu mnohem horších s vyšším hodnocením. Navíc ta hlavní slečna z lodi je zatraceně sexy. Snad jedinou chybičku bych viděl v českém dabingu, ale nakonec si na to zvyknete. ()