Chemistry of Death

• Nemecko Die Chemie des Todes (viac)

Forenzní antropolog Dr. David Hunter (Harry Treadaway) byl kdysi uznávaným policejním konzultantem, ale začal nový život jako praktický lékař na klidném anglickém venkově. Když však vyjde najevo, že se v oblasti pohybuje brutální vrah, David se cítí být povolán vrátit se do akce. (mac000)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (7)

Chemistry of Death (2023)

Lékem nesmyslně rozdělené dva příběhy do šesti epizod (2+4). Proč to nebylo 3+3 nepochopím. Nebo raději 2+2… ten druhý případ byl totiž viditelně nafouknutý a zbytečně debilně zakončený a 4 epizody byly opravdu moc. První měl alespoň styl a atmosféru. Ten druhý udolala nuda. Takže když vychází průměr na ***, je to první případ na **** a druhý na **. Podrobněji u jednotlivých epizod. ()

Fallen Angel (2023) (E01)

Příliš časté “psycho stavy” hlavního cápka a fakt že odemykat auto se stažením okénkem mě vyloženě rozladil. Pokud si hrajeme na dokonalost, je třeba to hlídat. Celkem překvapením byl casting z Barbarů. Nutno uznat, že role flirtny ji sedí víc. Zbytek celkem v pořádku. Je vidět, že řada má jen 6 epizod = děj se nevleče. ()

Only 48 Hours (2023) (E02)

Neustále psychostavy (6x minimálně) + hloupost Němky mě strašně vytáčely. Mimochodem… jak našli tu další mrtvolu (bratra)? Minule jsem nezaregistroval, že by k nálezu něco vedlo. ()

Where the Wind Blows (2023) (E03)

15 minut a co se řešilo poslední dvě epizody šmahem uzavřeno… OK. Trochu překotné a pár děr to mělo ale pořad OK. Pak hop na další případ a je to špatný. Skáče se na scény co nedávají smysl (nemají zatím zjevnou souvislost s případem) plus pořad ty halucinace. Jako už víme, že má trauma, ale krmit s tím diváka 6x za epizodu (každou) je voser. ()

Kalte Asche (2023) (E04)

Tohle je špatný. Prázdný velký nudný nic. Jediné pozitivum je omezení halucinací na 3 (místo dosavadních šesti). ()

Insel in Flammen (2023) (E05)

Tak nějak jsem čekal ze se během 15 minut zase vše uzavře a jedeme dál a ono nic. Stále se plácáme na ostrově a mrtvoly se vrší. Co vůbec (stále ani po několika epizodách) nechápu, je co mají těmi migranty. Jakou to má souvislost? Motivy vražd totiž jsou evidentně úplně někde jinde. ()

Die Wolken verschwinden (2023) (E06)

Tak jsme se doplácali na konec a bylo to opravdu složité. Potvrdilo se, že migranti nemají nic s případem společného (vata) a díky vyloženě debilní scéně v kuchyni (vše nelogické a nesmyslné - plyn evidentně není třeba vyvětrat) u mě epizoda totálně ztratila. ()