David a Giulia se poznali na škole a od první chvíle věděli, že se stanou jeden pro druhého osudem. Jenomže Giulia začala stárnout - nebo spíš vyzrávat - a to podstatně rychleji než David. Najednou, tak trochu proti jeho vůli skončili ve společném bytě a pak i v manželství. David sice všechno oddaloval, jak nejdéle mohl, ale nakonec, nechtěl-li Giuliu ztratit, musel se podvolit. Zároveň v něm však narůstá čím dál tím větší nechuť. (oficiálny text distribútora)

5150

Zajímavý filmeček, kterému k ještě lepšímu hodnocení přeci jen schází trochu té nadsázky a více originality. I tak to není špatné! stopáž pouze 90 min. ()

igi B.

Milý - možná až moc roztomilý >fantasnivý< film o peripetiích jednoho vztahu. Takové řekl bych typicky italské, italsky zábavné, zábavně vážné, vážně ze života... A nakonec je to stejně zase všecko jak má být... :-) Dobrý film pro letní rutinně manželskou noc... ;-)) Škoda jen, že nebylo možno (ČT1) vidět v originále v italštině... ()

gudaulin

Ne že by téma peripetií jednoho milostného vztahu nebylo nosné, ne že by scénář neobsahoval určitou boccacciovskou hravost a místy příjemnou nadsázku, ne že by se tam neobjevilo několik sympatických humorných situací, ale celé je to takové typicky italské, s komikou, která je sice kultivovanější, nicméně připomíná hodně mdlý styl Paola Villaggia a já jsem spíš vyznavačem suchého anglického humoru. Navíc ve filmu hrála evidentně druhá liga italských herců. Ryze odpočinková, nenáročná záležitost. Celkový dojem: 45 %. ()